Продукція

Чому ми рекомендуємо цей лікарський засіб?

Антифронт – фітотерапевтичний засіб для запобігання і лікування метеотропних реакцій та вегетативних порушень.
Екстракт кореневища імбиру за допомогою своєї антагоністичної дії відносно дофаміну (D2-рецептори) і серотоніну (5-НТ3-рецептори) знижує нудоту і позиви до блювання.
Тритерпенові сполуки, що містяться в екстракті кореня солодки, мають заспокійливі та спазмолітичні властивості. Екстракт листя меліси має седативні і спазмолітичні властивості, запобігає та полегшує головний біль (мігрень). Екстракт листя зеленого чаю містить 5–N-етилглутамінову кислоту, що зменшує спазми і доповнює ефекти кофеїну і теофіліну, чинить стимулюючу дію, сприяє поліпшенню концентрації уваги, чинить м’яку спазмолітичну дію.
Екстракт кореневища куркуми, що містить активний алкалоїд куркумін, інгібує агрегацію тромбоцитів, діє як спазмолітик, має седативні властивості, знімає нудоту, покращує травлення, зменшує біль у суглобах.

В яких випадках приймати лікарський засіб?

  • Попередження і симптоматичне лікування станів, пов’язаних зі змінами погоди.

  • Проходженням атмосфеpних фронтів, а також хворобою руху (кінетозом), які проявляються сонливістю, запамороченням, змінами артеріального тиску, нудотою, головним болем, зниженням концентрації уваги, загальною слабкістю, болем у суглобах.

Лікарська форма:  
Краплі оральні, розчин  
Склад:  
Екстракт кореня імбиря сухий    4 г/100 мл
Екстракт кореня солодки   2 г/100 мл
Екстракт листя меліси 2 г/100 мл
Екстракт листя зеленого чаю  1,5 г/100 мл
Екстракт кореня куркуми     0,5 г/100 мл
Допоміжні речовини: спирт етиловий (етанол 60%).
 

БЕРЕШ® АНТИФРОНТ

Показання.

Попередження і симптоматичне лікування станів, пов’язаних зі змінами погоди, проходженням атмосфеpних фронтів, а також хворобою руху (кінетозом), які проявляються сонливістю, запамороченням, змінами артеріального тиску, нудотою, головним болем, зниженням концентрації уваги, загальною слабкістю, болем у суглобах.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Захворювання, що супроводжуються порушеннями жовчовиділення (жовчнокам’яна хвороба  та  непрохідність жовчних протоків).
Органічні ураження серця (міокардит, перикардит, інфаркт міокарда), тяжка артеріальна гіпертензія, виражена артеріальна гіпотензія.
Порушення функції печінки та нирок; гіпокаліємія.
Тяжкий ступінь ожиріння.
Лікування алкоголізму.

Дозування:

Препарат рекомендується приймати у разі захитування у дорозі (безпосередньо перед поїздкою), при перших симптомах погіршення самопочуття перед зміною погодних умов і при проходженні метеорологічного фронту, але не пізніше появи перших симптомів.
Дорослим і дітям віком від 12 років препарат слід призначати по 10-15 крапель, попередньо розчинивши у склянці води або на шматочку цукру не більше 6 разів на добу, бажано під час їжі.
У разі необхідності краплі можна приймати кожні 30 хвилин, але не більше 6 разів на добу.
Слід проконсультуватися з лікарем, якщо симптоми не зменшуються чи погіршуються. Курс лікування визначає лікар індивідуально, залежно від характеру та перебігу захворювання.

Інша інформація: 

Оскільки краплі Антифронт є ліками, потрібно притримуватися рекомендованого дозування при їх прийомі.
Перед прийомом флакон добре збовтати. Іноді спостерігається слабке помутніння розчину, опалесценція. Це не впливає на якість препарату.
Препарат не застосовувати більше 4-6 тижнів без медичного нагляду.
Необхідно враховувати, що препарат містить спирт етиловий.
Прийом препарату протипоказаний під час керування транспортними засобами.
Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років
Препарат протипоказаний у період вагітності та годування груддю.

Реєстраційне свідоцтво:
№ UA/9949/01/01

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ БЕРЕШ «АНТИФРОНТ» ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ!

Матеріал завантажений з сайту www.beres.ua. Інформація з сайту www.beres.ua несе загальний характер і служить для ознайомлювальних цілей. Не дивлячись на те, що ЗАТ “БЕРЕШ ФАРМА” уважно слідкує за змістом сайту, ми не можемо гарантувати, що надана інформація не містить неточностей чи не виявиться застарілою. Тому якщо Ви виявили помилки на даному сайту, ми просимо повідомити про це info@beres.ua

Де придбати?

Краплі «Антифронт» можна купити в Україні в звичайних та інтернет-аптеках. Їх перелік та ціни можна знайти на сайті Tabletki.ua, Моя аптека

       
Краплі Береш® Екстра
Антифронт Екстра