Продукція

Чому ми рекомендуємо цей продукт?

Береш Б'юті + Q10 може бути рекомендовано в якості дієтичної добавки, як додаткове джерело вітамінів, мінералів, мікроелементів та коензиму Q10. Сприяє підтримці нормального стану шкіри, волосся та нігтів.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Форма випуску Береш Б'юті + Q10:

таблетки №30 (10 таблеток 1/блістер)

Склад Береш Б'юті + Q10:

Вітамін А 400,00 мкг
Вітамін В1 0,70 мг
Вітамін В2 0,80 мг
Вітамін В3 9,00 мг
Вітамін В5 3,00 мг
Вітамін В6 1,00 мг
Вітамін В12 0,50 мкг
Вітамін Е 5,00 мг
Фолієва кислота 100,00 мкг
Біотин 75,00 мкг
Коензим Q10 (Убіхінон) 7,50 мг
Залізо 3,50 мг
Цинк 7,50 мг
Мідь 0,350 мг
Йод 75,00 мкг

Допоміжні речовини: наповнювач (маннітол), антизлежувач (карбонат кальцію, мікрокристалічна целюлоза, магнієві солі жирних кислот, тальк, кремнію діоксид, алюмосилікат калію), емульгатори (гідроксипропілцелюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, соєвий лецитин, полісорбат 80), мальтодекстрин, стабілізатори (полівінілполіпіролідон, карбоксиметилцелюлоза натрію), барвники (титану діоксид, оксид заліза чорний), модифікований кукурудзяний крохмаль, желатин, глюкоза очищена, кукурудзяний крохмаль, сахароза, антиоксидант (бутилгідрокситолуол), регулятори кислотності (тринатрію цитрат, лимонна кислота).

БЕРЕШ Б'ЮТІ + Q10

Береш Б'юті + Q10: може бути рекомендовано в якості дієтичної добавки, як додаткове джерело вітамінів, мінералів, мікроелементів та коензиму Q10. Сприяє підтримці нормального стану шкіри, волосся та нігтів.

Спосіб застосування та рекомендована кількість: дорослим по 2 таблетки на добу. 

Термін споживання: рекомендований термін споживання 1 місяць. Подальший термін споживання та можливість повторних курсів узгоджується з лікарем.
Не є лікарським засобом. 

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, не рекомендується використовувати цей препарат вагітним, жінкам в період лактації.

Застереження щодо вживання: не приймати більше рекомендованої добової дози! Надмірне споживання може викликати послаблюючий ефект. Тримайте в недоступному для дітей місці. Дієтичні добавки не є заміною збалансованого, різноманітного харчування і здорового способу життя.


Реєстраційне свідоцтво:

Звіт ДУ "ІГЗ НАМНУ" №28/1209 від 12.05.2019 р.

ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОСИМО ОЗНАЙОМИТИСЬ З РЕКОМЕНДАЦІЯМИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ ТА ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ЛІКАРЕМ!

Матеріал завантажений з сайту www.beres.ua. Інформація з сайту www.beres.ua несе загальний характер і служить для ознайомлювальних цілей. Не дивлячись на те, що ЗАТ “БЕРЕШ ФАРМА” уважно слідкує за змістом сайту, ми не можемо гарантувати, що надана інформація не містить неточностей
 чи не виявиться застарілою. Тому якщо Ви виявили помилки на даному сайту, ми просимо повідомити про це info@beres.ua
 

Де придбати Береш Б'юті + Q10 в Вашому регіоні?Береш Порцеро Форте+D3
Краплі Береш Плюс®