Продукція

Чому ми рекомендуємо цей продукт?

Береш Холестерин Контроль - може бути рекомендовано в якості дієтичної добавки до раціону харчування до складу якої входять рослинні стерини (фітостероли), що знижують рівень холестерину в крові.
 

Форма випуску:

таблетки вкриті плівковою оболонкою, №60
 

Склад 1 таблетки:

Фітостероли мін. 95% - 500 мг

Допоміжні речовини: наповнювач (дикальцію фосфат безводний),  антизлежувач (мікрокристалічна целюлоза, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид),  емульгатор (гідроксипропілметилцелюлоза), полірувальний матеріал (стеаринова кислота), стабілізатори (натрію кроскармелоза, полідекстроза), барвники (титану діоксид, оксид заліза (жовтий, червоний, чорний), зволожувач (гліцерин).
Без ГМО.

Береш Холестерин Контроль

Береш Холестерин Контроль - може бути рекомендовано в якості дієтичної добавки до раціону харчування до складу якої входять рослинні стерини (фітостероли), що знижують рівень холестерину в крові.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована кількість:

для дорослих - тричі на добу по 1 таблетці вкритій плівковою оболонкою під час їжі, запиваючи водою, не менше 100 мл.
Позитивний ефект може бути досягнуто при споживанні 1,5-3 г фітостеролів на добу.


Не є лікарським засобом.

Термін споживання: рекомендований мінімальний термін споживання 2-3 тижні. Термін споживання може бути подовжено до нормалізації рівня холестерину. Однак, якщо протягом 2-3 тижнів рівень холестерину не зменшується, для подальшого споживання таблеток необхідно звернутись за рекомендаціями до лікаря.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, не рекомендується використовувати цей препарат вагітним, жінкам в період лактації та дітям віком до 5 років.

Важлива інформація: продукт призначений виключно для людей, які хочуть знизити рівень холестерину в крові. Пацієнти, які приймають препарати, що знижують рівень холестерину повинні споживати продукт тільки під наглядом лікаря. Необхідно уникати споживання більш ніж 3 грамів фітостеролів/фітостанолів на добу. Береш Холестерин Контроль необхідно використовувати як частину збалансованої і різноманітної дієти, яка включає регулярне споживання фруктів та овочів з метою підтримки рівня каротиноїдів.

Застереження щодо вживання: не приймати більше рекомендованої добової дози!
Тримайте в недоступному для дітей місці. 

 

Реєстраційне свідоцтво:

Звіт ДУ "ІГЗ НАМНУ" №28.2/3406 від 09.10.2018 р.
 

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМТЕСЬ З РЕКОМЕНДАЦІЯМИ ДО СПОЖИВАННЯ 

Матеріал завантажений з сайту www.beres.ua. Інформація з сайту www.beres.ua несе загальний характер і служить для ознайомлювальних цілей. Не дивлячись на те, що ЗАТ “БЕРЕШ ФАРМА” уважно слідкує за змістом сайту, ми не можемо гарантувати, що надана інформація не містить неточностей
 чи не виявиться застарілою. Тому якщо Ви виявили помилки на даному сайту, ми просимо повідомити про це info@beres.ua

Де придбати Береш Холестерин Контроль?
 
      

  

Береш Омега-3 Кардіовіт
Береш ПроБіо6