Продукція

Чому ми рекомендуємо цей продукт?

Береш Порцеро Форте+D3 може бути рекомендовано в якості дієтичної добавки, як додаткове джерело глюкозаміну сульфату, хондроїтину сульфату, вітаміну С та вітаміну D3. Сприяє підтримці стану хрящової тканини та суглобів. 

Форма випуску:

таблетки, вкриті плівковою оболонкою, №60

Склад:

Активні інгредієнти Кількість на 1 таблетку
Глюкозамін сульфат (екстрагований з панцирів ракоподібних) 600 мг (mg)
Хондроїтин сульфат натрію 200 мг (mg)
Вітамін С (Аскорбінова кислота) 60 мг (mg)
Вітамін D3 (Холекальциферол) 15 мкг (µg)
(600 МО (IU))
Допоміжні речовини: наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, гідроксипропілметил целюлоза), дикальцію фосфат безводний, барвники (діоксид титану, оксид заліза жовтий, оксид заліза червоний, оксид заліза чорний), aнтиспікаючий агент (тальк, солі магнію жирних кислот, жирні кислоти), емульгатори (гідроксипропіл целюлоза), желатин, сахароза, кукурудзяний крохмаль, частково гідрогенізована соєва олія, антиоксидант (dl-α- токоферол).

БЕРЕШ ПОРЦЕРО ФОРТЕ+D3

Береш Порцеро Форте+D3 може бути рекомендовано в якості дієтичної добавки, як додаткове джерело глюкозаміну сульфату, хондроїтину сульфату, вітаміну С та вітаміну D3. Сприяє підтримці стану хрящової тканини та суглобів.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована кількість: дорослим по 1 таблетці, вкритій плівковою оболонкою, на день, запиваючи склянкою води, незалежно від прийому їжі. 


Не є лікарським засобом.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Застереження щодо вживання: не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Тримайте в недоступному для дітей місці. Продукт не можна призначати пацієнтам при підвищеній чутливості до молюсків та ракоподібних. Споживання продукту не рекомендується дітям до 18 років; у період вагітності та годування груддю; при прийомі антикоагулянтів та препаратів, які впливають на згортання крові; в разі високого рівня кальцію в крові та сечі, а також, при каменях у нирках.


Звіт ДУ ІГЗ НАМНУ №28/1637 від 02.07.2020 р.

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМТЕСЬ З РЕКОМЕНДАЦІЯМИ ДО СПОЖИВАННЯ 

Матеріал завантажений з сайту www.beres.ua. Інформація з сайту www.beres.ua несе загальний характер і служить для ознайомлювальних цілей. Не дивлячись на те, що ЗАТ “БЕРЕШ ФАРМА” уважно слідкує за змістом сайту, ми не можемо гарантувати, що надана інформація не містить неточностей
 чи не виявиться застарілою. Тому якщо Ви виявили помилки на даному сайту, ми просимо повідомити про це info@beres.ua

 

Де придбати Береш Порцеро Форте+D3?


      
 
 
Береш Коензим Q10
Береш Б'юті + Q10