Продукція

Чому ми рекомендуємо цей продукт?

Береш Порцеро Форте+D3 може бути рекомендовано в якості дієтичної добавки, як додаткове джерело вітаміну С, глюкозаміну сульфат, хондроїтину сульфату та підвищеним вмістом вітаміну D3. Забезпечує належне функціонування хряща.
 

Форма випуску:

таблетки, вкрита плівковою оболонкою №60
 

Склад:

Активні інгредієнти 1 таблетка, вкрита  плівковою оболонкою Відсоток добової потреби*, %
Глюкозамін сульфат  (з панцирів ракоподібних) 600 мг 86%
Хондроітин сульфат натрію 200 мг **
Вітамін С 60 мг 60%-86%
Вітамін D3 15 мкг
(600 МО)
150%-300%
*Згідно рекомендованих норм фізіологічних потреб населення України в основних харчових речовинах і енергії.
**Рекомендовані добові норми споживання не вказані

Допоміжні речовини: наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, дикальцію фосфат  безводний, гідроксипропілметил целюлоза), барвники (діоксид титану, оксид заліза жовтий, оксид заліза червоний, оксид заліза чорний), інгібітори адгезії (тальк, магнієві солі жирних кислот, жирні кислоти), емульгатори (гідроксипропіл целюлоза), желатин, сахароза, кукурудзяний крохмаль, частково гідрогенізована соєва олія, антиоксидант (DL-α- токоферол).

БЕРЕШ ПОРЦЕРО ФОРТЕ+D3

Береш Порцеро Форте+D3 може бути рекомендовано в якості дієтичної добавки, як додаткове джерело вітаміну С, глюкозаміну сульфат, хондроїтину сульфату та підвищеним вмістом вітаміну D3. Забезпечує належне функціонування хряща.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована кількість: по 1 таблетці вкритій плівковою оболонкою на день, запиваючи склянкою води, незалежно від прийому їжі.

Не є лікарським засобом.


Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Застереження щодо вживання: не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Тримати в недоступному для дітей місці!ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМТЕСЬ З РЕКОМЕНДАЦІЯМИ ДО СПОЖИВАННЯ 

Матеріал завантажений з сайту www.beres.ua. Інформація з сайту www.beres.ua несе загальний характер і служить для ознайомлювальних цілей. Не дивлячись на те, що ЗАТ “БЕРЕШ ФАРМА” уважно слідкує за змістом сайту, ми не можемо гарантувати, що надана інформація не містить неточностей
 чи не виявиться застарілою. Тому якщо Ви виявили помилки на даному сайту, ми просимо повідомити про це info@beres.ua

 

Де придбати Береш Порцеро Форте+D3?

      
 
Береш Коензим Q10
Береш Б'юті + Q10