Продукція

Чому ми рекомендуємо Береш Вітамін С 1000 мг?

Дієтична добавка Береш Вітамін С 1000 мг, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, може бути рекомендована як додаткове джерело вітаміну C у разі одноманітної дієти з дефіцитом вітаміну С, у періоди підвищеної потреби у вітаміні С, під час відновлення після хвороби та при значних фізичних навантаженнях.
10 таблеток в блістері
 

Склад

1 таблетка містить: вітамін С – 1000 мг (mg).
Склад: аскорбінова кислота, наповнювачі (мікрокристалічна целюлоза, кальцію гідрофосфат безводний, гідроксипропілметилцелюлоза), емульгатори (гідроксипропілцелюлоза, моно- та дигліцериди жирних кислот), антиспікаючі агенти (тальк, кремнію діоксид,), cтабілізатор (полівінілполіпіролідон), глазуруючий агент (жирні кислоти), барвник (діоксид титану, рибофлавін), тригліцериди середнього ланцюга.
 

Береш Вітамін С 1000 мг

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело вітаміну C у разі одноманітної дієти з дефіцитом вітаміну С, у періоди підвищеної потреби у вітаміні С, під час відновлення після хвороби та при значних фізичних навантаженнях.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована кількість: дорослим вживати по 1 таблетці на добу, запиваючи великою кількістю води. При необхідності таблетку можна поділити навпіл.

Термін споживання: рекомендований термін споживання 1-2 тижня. В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Не є лікарським засобом.
Без ГМО


Застереження щодо споживання: не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтична добавка не може бути заміною повноцінного і збалансованого раціону харчування та здорового способу життя.
Зберігати в недоступному для дітей місці!

Краще спожити до кінця (місяць/рік): вказано на блістері.

Умови зберігання: зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С.

Реєстраційне свідоцтво:
Звіт №3/28-А-3137-20-69169/1Е
 

Де придбати Береш Вітамін С 1000 мг?

Береш Вітамін С 1000 мг можна придбати в нашому інтернет-магазині або в аптеках Вашого міста.


Береш ПроБіо6
Краплі Береш® Екстра