Продукція

Чому ми рекомендуємо Береш Вітамін С 500 мг?

Дієтична добавка Береш Вітамін С 500 мг, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, може бути рекомендована як додаткове джерело вітаміну C для нормального функціонування імунної системи, в період втоми та виснаження організму.
10 таблеток в блістері

Склад

1 таблетка містить: вітамін С – 500 мг (mg).
Склад: аскорбінова кислота, наповнювачі (кальцію гідрофосфат безводний, мікрокристалічна целюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, полівінілпіролідон), антиспікаючі агенти (тальк, магнієві солі жирних кислот), барвники (діоксид титану, заліза оксид жовтий), емульгатор (гідроксипропілцелюлоза), тригліцериди середнього ланцюга.
 

Береш Вітамін С 500 мг

Рекомендації до споживання: може бути рекомендована як додаткове джерело вітаміну C для нормального функціонування імунної системи, в період втоми та виснаження організму.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована кількість: дорослим вживати по 1-2 таблетки на добу, запиваючи великою кількістю води.

Термін споживання:  рекомендований термін споживання 1-2 тижня. В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Не є лікарським засобом.
Без ГМО.


Застереження щодо споживання: не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Дієтична добавка не може бути заміною повноцінного і збалансованого раціону харчування та здорового способу життя.
Зберігати в недоступному для дітей місці!

Краще спожити до кінця (місяць/рік): вказано на блістері.

Умови зберігання: зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С.

Реєстраційне свідоцтво:
Звіт №3/28-А-3137-20-69169/1Е

Де придбати Береш Вітамін С 500 мг?

Береш Вітамін С 500 мг можна придбати в нашому інтернет-магазині або в аптеках Вашого міста.
 


 
Береш ПроБіо6
Краплі Береш® Екстра