Продукція

Чому ми рекомендуємо Краплі Береш® Екстра?

Розчин оральний Краплі Береш® Екстра містить мінерали та мікроелементи, з’єднані за допомогою координаційних зв’язків з молекулами органічних речовин у водному розчині. Мікроелементи відіграють важливу роль у підтримці біологічної рівноваги організму. Більшість із них насамперед знаходиться у клітинах у вигляді кофакторів ферментів, які забезпечують їх каталітичну активність, а також сприяють стабілізації структур макромолекул неферментного типу та нормалізації рівня вітамінів і гормонів в організмі людини, а також окиснювально-відновних процесів.

Розчин оральний Краплі Береш® Екстра містить найбільшу кількість необхідних організму мікроелементів. Метою застосування цього препарату є забезпечення потреб організму у мікроелементах, необхідних для нормального перебігу біохімічних процесів, пероральне потрапляння яких в організм іншим шляхом неможливе.

 

Застосування Краплі Береш® Екстра?

Показання:

  • при дефіциті мікроелементів або патологічні стани, при яких необхідне додаткове застосування мінеральнихречовин;
  • для підтримки діяльності імунної системи, опірності організму або у випадках зниження останньої, наприклад, при застуді, грипі;
  • у разі недостатнього харчування (наприклад, спеціальні дієти, у тому числі дієти для схуднення, у разі вегетаріанського харчування);
  • при підвищених фізичних навантаженнях;
  • у разі підвищеної втомлюваності, відсутності апетиту, млявості, слабкості, безсоння, а також для прискорення реабілітації після захворювань, хірургічних втручань;
  • застосовувати в якості додаткової терапії для поліпшення загального стану і самопочуття пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Склад Краплі Береш® Екстра

Лікарська форма:

Краплі оральні, розчин

Склад: 1 мл (18 крапель)

молібден  0,1902 мг
ванадій    0,1219 мг
бор           0,1049 мг
хром         0,0178 мг
кобальт    0,0248 мг
мідь          0,2545 мг
залізо       2,009 мг
магній      0,4044 мг
марганець 0,3055 мг
фтор        0,0904 мг
селен       0,0119 мг
цинк         2,227 мг

Допоміжні речовини: вода очищена, гліцерин (85 %), гліцин, кислота янтарна, кислота винна, калію-натрію  тартрат, кислота сірчана (96 %). 

 

КРАПЛІ БЕРЕШ® ЕКСТРА

Показання до застосування КРАПЛІ БЕРЕШ® ЕКСТРА.

Дефіцит мікроелементів або патологічні стани, при яких необхідне додаткове застосування мінеральних речовин:

  • для підтримки діяльності імунної системи, опірності організму або у випадках зниження останньої, наприклад, при  застуді, грипі;
  • у разі недостатнього харчування (наприклад, спеціальні дієти, у тому числі дієти для схуднення, у разі вегетаріанського харчування), а також при підвищеному фізичному навантаженні;
  • у разі підвищеної втомлюваності, відсутності апетиту, млявості, слабкості, безсоння, а також для прискорення реабілітації після захворювань, хірургічних втручань;
  • як додаткова терапія для поліпшення загального стану і самопочуття пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Протипоказання.

Відомі випадки підвищеної чутливості до діючих речовин або до будь-яких допоміжних речовин (алергія на метали), тяжка ниркова недостатність, а також захворювання, пов’язані з порушенням обміну заліза і міді (включаючи гемохроматоз, гемосидероз, хвороба Вільсона).

Дозування та спосіб застосування:

Застосовувати внутрішньо під час їди. Разову дозу крапель додавати до мінімум 50 мл рідини (наприклад, води, фруктового соку, сиропу або чаю). Рекомендовано застосовувати разом з вітаміном С (50 мг) у кожен прийом препарату.
У разі профілактичного застосування  
При масі тіла 10–20 кг —  5 крапель 2 рази на добу.
При масі тіла 20−40 кг — 10 крапель 2 рази на добу.
При масі тіла понад 40 кг — 20 крапель 2 рази на добу.
У разі застосування з метою  лікування станів, перерахованих у показаннях
При масі тіла 10−20 кг — 10 крапель  2 рази на добу.
При масі тіла 20−40 кг — 20 крапель 2 рази на добу.
При масі тіла понад 40 кг — 20 крапель 3 рази на добу.
У разі застосування для поліпшення загального стану і самопочуття пацієнтів з онкологічними захворюваннями, маса тіла яких перевищує 40 кг, за рекомендацією лікаря можуть  бути застосовані добові дози, що перевищують вищезгадані, але не більше 120 крапель на добу. У таких випадках добову дозу рекомендується розподілити на 4 прийоми у рівних частинах.

На основі існуючого досвіду у разі застосування препарату з метою профілактики у рекомендованих дозах досягнення оптимального ефекту очікується приблизно через 6 тижнів безперервної терапії. 
Препарат застосовувати безперервно у рекомендованих дозах при наявності скарг та симптомів захворювання. При повторному виникненні скарг курс лікування можна повторити. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.
При застосуванні розчину орального Краплі Береш® Екстра як допоміжного засобу (наприклад, при пухлинних захворюваннях) тривалість лікування та спосіб застосування повинні визначатися для кожного пацієнта індивідуально, з урахуванням стану здоров’я пацієнта та його поточного лікування.

Особливості застосування

Не рекомендується застосовувати препарат разом з молоком або кавою, оскільки при цьому погіршується всмоктуваність його діючих речовин.

Застосування у період вагітності або годування груддю. 
У період вагітності або годування груддю препарат можна застосовувати з урахуванням рекомендованих добових доз (після консультації з лікарем).
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами
При застосуванні препарату у рекомендованих дозах негативного впливу не спостерігається.
Діти.
Діти від 2 років з масою тіла від 10 кг та підлітки можуть приймати лікарський засіб у рекомендованих дозах.
 
Термін придатності. 3 роки.
Після першого відкриття флакона препарат придатний до застосування протягом 6 місяців.
 
Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці, у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

 
Реєстраційне свідоцтво:

№UA/16660/01/01 від 26.04.2018 р.
 

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРЕПАРАТУ КРАПЛІ БЕРЕШ® ЕКСТРА ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ ДО ЗАСТОСУВАННЯ!

Матеріал завантажений з сайту www.beres.ua. Інформація з сайту www.beres.ua несе загальний характер і служить для ознайомлювальних цілей. Не дивлячись на те, що ЗАТ “БЕРЕШ ФАРМА” уважно слідкує за змістом сайту, ми не можемо гарантувати, що надана інформація не містить неточностей чи не виявиться застарілою. Тому якщо Ви виявили помилки на даному сайту, ми просимо повідомити про це info@beres.ua

Де придбати Краплі Береш® Екстра?

Купити Краплі Береш® Екстра можна в аптеці Вашого міста на території України. Їх перелік можна знайти на сайтах 
       
Краплі Береш Плюс®
Антифронт Екстра