Продукція

Чому треба приймати мультивітаміни?

 

Багато хто вважає що, веде здоровий спосіб життя, правильно харчується і йому немає потреби додатково приймати вітамінні препарати. Якщо добре подумати, то, мабуть, з’ясувалося б, що і цим людям, які, ведуть здоровий спосіб життя, не завжди вистачає часу на необхідний, як найменше півгодинний, щоденний раціон, частенько й вони випивають пару чашок кави, викурюють пару сигарет та між іншим перехоплюють щось на робочому місці. Скоріше за все, й необхідну добову норму споживання овочів, фруктів та молочних продуктів вони отримують не завжди, не кажучи вже про те, що під час приготування їжі, завдяки тепловій обробці продуктів, здебільшого, знищуються вітаміни, корисні для здоров’я. Буває також, що внаслідок дієт або вегетаріанського способу харчування в організмі знижується здатність засвоювання вітамінів та мінеральних речовин.

Багато людей хотіли б харчуватися з користю для здоров’я, але їм не вистачає ні часу, ні енергії на те, щоб в повній мірі задовільнити потреби організму у вітамінах, мінеральних речовинах та мікроелементах. Ось чому й виробили препарати мультивітамінів, за допомогою яких кожний може легко та швидко поповнити нестачу, яка виникає під час недостатнього раціону харчування.

" Під час застосування мультивітамінних препаратів, нарівні з їх комплексним складом, важливим є і те, що вони пристосовані до різноманітних традиційних способів харчування. Це означає, що можна поповнювати виникаючу нестачу середньої добової норми, а не давати людині мегадозу " вітамінної бомби, незалежно від її способу харчування" - говорить д-р. Конья Чаба, медичний директор складського арсеналу продукції Береша.

Для людей, старше 50-ти років також дуже важливо кожного дня вживати вітаміни!!!

З біологічної точки зору всі ми знаходимося на вершині у віці коло 30 ровів, тоді фізична кондиція та імунна система нашего організму досягає максимуму. На жаль, з часом, внутрішня робота нашого організму поступово змінюється. Сьогодні вже відомо, що більшу частину вікових проблем можна пояснити, в першу чергу, не віковими змінами, а такими факторами, які піддаються впливу, як наприклад, способом життя і, у тому числі, харчуванням. Починаючи із п’ятидесятирічного віку, у зв’язку з зменшеною, погіршеною засвоюваністю корисних поживних речовин, а також з підвищеними вимогами організму, зростає потреба у відповідних вітамінах, мінеральних речовинах та мікроелементах. Мультивітамінні препарати комплексного складу сприяють забезпеченню потреб організму у вітамінах, мінеральних речовинах та мікроелементах, і, завдяки цьому, підтриманню працездатності та гарного самопочуття, нормальній роботі іммунної системи та суглобів.

До складу сучасних мультивітамінних препаратів тепер входить і женьшень, який сприяє підтримці фізичної та розумової працездатності організму, глюкозамін, який сприяє здоровій роботі суглобів, лютеїн, який допомогає збереженню здоров’я очей, а також лікопін, який запобігає руйнувальним окислювальним процесам, що відбуваються в організмі і, тим самим, уповільнює процеси старіння.