Продукція

Рік за роком

2016

Наша компанія зберегла лідерство на фармацевтичному ринку Угорщини. В 2016 році були випущені таблетки вкриті оболочкою - Кальцивід Екстра-D, із кальцію та вітаміну D, та комбіновані упаковки «Крапель Береш ЕкстрЕкстра®» з вітаміном С 50 мг.
Продажу Крапель Береш в Румунії сприяли реклама на телебаченні, сильна PR підтримка та промо-активності в точках продажу.
Як золотий спонсор Угорського Олімпійського комітету ми підтримали підготовку та вдалу участь в Літніх Олімпійських іграх 2016 року наших угорських спортсменів, надаючи їм нашу продукцію. Наш мультивітамінний та магнієвий продукт Активал+Магній був офіційним мультивітамінним комплексом угорської олімпійської команди, в той час як серія Porcerő була використана в якості офіційних препаратів для підтримки догляду за суглобами.

Фундамент проекту, розпочатого в 2015 році, вартість 3,2 млрд форинтів, було закладено в квітні 2016 року доктором Йожефом Береш - Президентом компанії Береш Фарма, доктором Солтом Бішоф – Директором заводу в м.Сольнок та Ференцом Салай – мером міста Сольнок
http://www.beres-international.com/userfiles/uploaded_images/B%C3%A9res%20alapk%C5%91let%C3%A9tel_Szolnok%200425.jpgВ жовтні стартувала наша рекламна кампанія. Ми віримо в те, що продукція тільки високої якості  має бути представлена на фармацевтичному ринку. Безпека та якість наших продуктів гарантовано іменем Береш. Саме це підтверджує наш новий слоган: «Береш - даємо здоров’ю своє ім’я».
 
Відмінні результати компанії Береш Фарма в сферах продуктивності, інновацій та соціальної відповідальності були визнані нагородою Сечені в номінації Бізнес року.
В квітні 2016 року компанія Береш Фарма перемогла при внесенні своїх пропозицій в Фонд доброго сусідства “Моя робота чекає на моє повернення” та була нагороджена премією ”Найбільш ідеальне повторно надане робоче місце”
 
В 2016 році була поставлена п’єса Іштвана Фазекас “Звинувачений” - про найбільш важкі періоди життя лікаря Йожефа Береш старшого. В січні відбулась прем’єра в каме
http://www.beres-international.com/userfiles/uploaded_images/charity_concerts/2_%20kep%20%C3%89letment%C5%91%20adom%C3%A1ny%20a%20B%C3%A9res%20Alap%C3%ADtv%C3%A1nyt%C3%B3l.jpg
рному театрі Ласло Келемен театром Йожефа Катона з Кечкемета, а в лютому була зіграна в Новому театрі міста Будапешт.
У місті Захонь 7 березня 2016 року було увіковічнено ім’я лікаря Йожефа Береша-старшого та перерізана стрічка лікарем Йожефом Береш-молодшим на відкритті міського парку 
 
В рамках змагань “Лікар року загальної практики Карпатського басейну” було отримано більш ніж 40 000 голосів з 6 країн. Лікарр Йожеф Береш-молодший також приймав участь в процесі оцінювання, нагороджував кожного із переможців, 10 угорських та 10 зарубіжних угорських лікарів були нагороджені Краплями Береш загальною вартістю 150 000 угорських форинтів.
Лікар Йожеф Береш-молодший презентував друге видання неймовірно успішної пісенної книги “Красиві угорські пісні”. Більшість пісень в цьому виданні із Трансільванії, де їх постійно співають під час вечірок “Táncház "(сучасний народний танець).

В березні 2016 року компанією Береш було організовано десятий благодійний вечір, цього разу допомогу було адресовано у відділення лікарні дитячої онко-гематології і трансплантації головного мозку, що знаходиться в графстві Боршод-Абауй-Земплен. Хто захотів внести благодійний внесок міг переглянути п’єсу Береш, яку було показано після прем’єри в Новому театрі міста Будапешт.
 
Завдяки Фонду Береш комплекс статуй “Лурдські Стояння Христа”, котрі зроблені Марією де Файкод, скульптором з Франції, але угоркою за походженням, були показані угорській аудиторії у вигляді фотографій, зроблених самою художницею, що мають назву “Від страждань Ісуса Христа до Воскресіння”. Унікальність робіт заключається в тому, що вони зроблені з більш ніж 100 тон каррарського мармуру та включають в себе 17 зупинок. Фотографії вперше були виставлені в Естергомі, за ним в місті Печ, Маріапоч та Секешфехервар.

2015

В 2015 році наша компанія стала лідером серед продуктів профілактичного та медичного призначення. Кількість виробничого персоналу збільшилась з 64 осіб до 238, а кількість продукції, яка є у продажу, збільшилась до 70 видів.
 
Осінню 2015 року ми запустили виробництво таблеток з плівковим покриттям Береш Porcerő+женьшень Актив, комплексний продукт для покращення зору Szemerő+DHA та препарат Vita-D3 Forte 3000 NE, який в своєму складі містить велику дозу вітаміну D.
http://www.beres-international.com/userfiles/uploaded_images/Beres_NEKA_egyuttmukodes_20150417_jav.jpgПротягом року наша продукція отримала видатні нагороди - Активал+Магній було обрано Продуктом року. Краплі Береш Плюс Екстра з дозатором отримав спеціальну нагороду за унікальність та інноваційність продуктового формату в фармацевтичній промисловості на угорському конкурсі упаковки Хунгаропак.
 
Як стратегічний партнер золотого рівня ми приєднались до загальної системи масових обслідувань в Угорщині.
Весною Федерація гандболу Угорщини та Береш Фарма підписали договір про співробітництво. Береш Фарма підтримує тренування молодих гравців Угорської академії гандболу продукцією Береш, на суму 3 млн. форинтів з наданням знижок в майбутньому.
 
Ми вийшли на ринок ще однієї країни – в цьому році це  Молдова. Місцеве представництво Гедеона Ріхтера запускає декілька дієтичних добавок під брендовим іменем Ріхтер – Віта.
 http://www.beres-international.com/userfiles/uploaded_images/_DSC3417.JPGВ 2015 році за більш ніж 20 років нашої історії в місті Сольнок, ми внесли величезні інвестиції. В рамках проекту на суму 3,2 млрд форинтів збільшили площу нашого виробничого об’єкту та логістичного центру на 1640 м2  та 800 м2 відповідно. Проект також включав розвиток інфраструктури та створення 60 нових робочих місць. Інвестиції було реалізовано з 50% субсидією, яку було гарантовано єдиною урядовою резолюцією. Нова будівля необхідна для зберігання власної сировини та пакувальних матеріалів.
 
7 лютого 2015 року Йожефу Береш виповнилось 95 років. В 2015 році площа, названа на честь великого винахідника в місті Захонь з оригінальною гіпсовою статуеткою, була офіційно представлена в резиденції лікаря Йожефа Береш, вона зроблена у відповідності з бронзовою статуеткою, котру вже було встановлено в місті в 2014 році,.
В березні вийшла книга з п’єсою про життя лікаря Йожефа Береш-старшого. Назва драми-переможця номінації Jokai Иштвана Фазекас “Звинувачений” охоплювала випробування з 1973 по 1976 рік, які відображали персональну трагедію пари в Кошиці, котрі збирались вилікувати свою хвору дитину за допомогою Крапель Береш.
 
В цьому році було зроблено два документальних фільми, пов’язаних з нашою компанією, режисером Барна Кабаї та Каталін Петен’ї, 50 хвилинний документальний фільм “Життя Йожефа Береш”, який розповідає про життя легендарного автора, і в той же час 23-хвилинний епізод “Краплі життя” із серіалу Örökség (“Спадщина”) зроблений спеціально для Milan Expo, який було створено під враженням благодійної організацій компанії Береш.

Янош Адер президент Угорщини нагородив Клару Береш, Директора по комунікаціям ЗАТ “Береш Фарма” та Директора Фонду Береш, Офіцерським Хрестом угорського «Ордену за заслуги», Міклош Надь, Фінансовий директор ЗАТ “Береш Фарма” отримав Лицарський Хрест угорського «Ордену за заслуги». Лікар Зольт Бішчоф Директор ЗАТ “Береш Фарма” також був нагороджений престижним орденом, його робота принесла йому Офіцерський Хрест угорського «Ордену за заслуги».
 
Фонд Береш пожертвував 100 млн. угорських форинтів в вигляді Крапель Береш великим благодійним організаціям та невеликим місцевим організаціям, щоб вони могли розповсюдити продукцію тим, хто цього потребує. В цьому році 20 млн. форинтів було пожертвувано у вигляді продукції нашим угорським братам та сестрам, котрим вони необхідні та котрі проживають на території Трансільванії та Карпатської Русі.
 
Завдяки ініціативі Георгія Хабеля з ордену Вітезь, пісенна книга Йожефа Береш “Красиві угорські пісні” була доставлена в 1200 угорських шкіл та дошкільних закладів на кордоні, які підтримуються угорським культурним фондом та Фондом Береш, з участю Асоціації Ракоци та Всесвітньою угорською організацією. 

2014

В 2014 році ЗАТ «Береш Фарма» відсвяткувала 25 річницю заснування.
 
Ми завоювали лідируючі позиції на угорському ринку продуктів охорони здоров’я.  Однією із новинок в 2014 році стали Краплі Береш Плюс з дозатором. Серія Активал поповнилась двома новими продуктами Активал-Магній, які було розроблено для дорослих та жувальними вітамінами для дітей Активал Кід, які не містять в своєму складі цукор. Ми також запустили новий продукт на ринку вітамінів D – препарат 1600 IU Béres Vita-D3.
Комплекс для суглобів Porcerő+Csont-Izom, який було запущено в попередньому році, завоював звання Продукт 2014 року.
В Білорусії також почала продаватись продукція серії Активал, окрім Крапель Береш Плюс.

В цьому році була побудована нова виробнича одиниця площею 930 м2. Було інвестовано з власних ресурсів більше ніж півмільярда форинтів. Зараз об’єкт має загальну площу величиною 2600 м2 та включає в себе лабораторію з перевірки якості продукції площею 580 м2. Прем’єр-міністр Віктор Орбан також приймав участь в перерізані стрічки на церемонії відкриття нового об’єкту.
 
Протягом ювілейного року багато хто віддав пошану засновнику та винахіднику. В середній школі ім.Бесені Д’єрджі в Кішварді відкрилась нова наукова лабораторія, названа іменем лікаря Йожефа Береш. Новий лекційний зал Західно-угорського університету факультету економіки було названо “Зал Береш”, в місті Захонь було зведено скульптуру в повний ріст, як знаменитого уродженця міста.
 
В цьому році робота лікаря Береша визнана декількома престижними нагородами. Лікар Сольт Ланг мер 2-го району міста Будапешт нагородив лікаря Йожефа Береш медаллю 2-го району міста, Іштван Тарлош мер міста Будапешт нагородив його нагородою Pro Urbe Budapest, а Михайло Варга Міністр економіки – нагородою за вклад в економіку Угорщини.
 
В березні 2014 року Ференц Майор Генеральний директор ЗАТ “Береш Фарма” був нагороджений Офіцерським Хрестом угорського «Ордену за заслуги», а лікар Чаба Коня, Директор та медичний директор корпорації, - Золотим Хрестом за заслуги Угорської республіки, Президентом Угорщини. В грудні 2014 року професійна діяльність лікаря Зольта Бішоф – Керівника заводу з виробництва продукції в місті Сольнок була удостоєна нагородою за вклад в економіку Угорщини.
В лютому Фонд Береш пожертвував Крапель Бреш на суму більш ніж 30 млн. форинтів національній організації, яка допомагає пацієнтам з раковими захворюваннями. Наша благодійна діяльність ніколи не закінчується, не виключаючи і цей рік. Наприклад, ми пожертвували мультивітаміни Активал Кід на суму 5 млн. форинтів сиротам організації “Діва” та мультивітаміни для угорських організацій, що знаходяться в Трансільванії та Карпатській Русі на суму 7 млн.форинтів, а також Крапель Береш вартістю 1 млн. форинтів, які було відіслано в українські медичні центри для допомоги в роботі в проблемних регіонах.
 
Кампанія програми Береш Хунгарикум Здоров’я “Танець на моєму весіллі”, яка стартувала в 2013 році,  отримала престижну нагороду на PR-конкурсі “Креативна Призма”, на якому переможцем стала компанія Sándor Imre угорської Асоціації. Відео з промо-кампанії, що отримало широке розповсюдження також отримало приз в рекламному конкурсі Hipnózis.

2013

В 2013 році Береш Фарма залишилась лідером на фармацевтичному ринку. Із декількох модернізованих продуктів найбільш інноваційним на ринку по догляду за суглобами став комплекс Береш Porcerő+Csont-Izom, але покупці полюбили і два інших продукти серії «Активал» для дітей та «Beres Porcerő+Csont-Izom». А продуктом-новинкою став Береш вітамін-D3. Оскільки платіжними картами охорони здоров’я можна було розрахуватись за цей продукт, і він має в своєму складі велику кількість активних інгредієнтів, виявилось що він є достатньо конкуруючим, що стосується самолікування, для без рецептурного відпуску ліків.
В вересні 2013 року наші лідируючі марки Краплі Береш Плюс та Краплі Береш Плюс Екстра отримали визнання та були удостоєні почесного звання Хунгарикум комітету Хунгарикумів.

2012

В 2012 році ми святкували 40-ліття винаходу нашого легендарного продукту – Краплі Береш Плюс. В цей знаменний рік винахідника крапель вшановували декілька раз.
В рамках серії святкувань 19 травня було представлено комплекс скульптур на жвавій площі в місті Сольнок на честь Йожефа Береш, який був побудований муніципалітетом спільно з Береш Фарма.
 
В квітні муніципалітет міста Кішвард, я кому працював лікар Йожеф Береш, на його честь назвав парк в самому центрі міста.
В липні 2012 року ми оголосили переможця національного конкурсу, який було оголошено осінню минулого року – “Я та Краплі Береш Плюс”. Ми попросили людей розповісти про їх історію пов’язану з Краплями Береш Плюс. Із найкращих матеріалів Клара Береш скомпілює книгу під назвою Életcseppek («Краплі життя»). Книга буде офіційно представлена публіці в вересні.


31 травня 2012 року міський консул третього району міста Будапешт змінив початкову назву школи ім.Кеве-Кеседрі на назву лікаря Йожефа Береш. Церемонія перейменування відбулась 21 вересня.
 
В вересні на одній із серій святкувань лікарем Йожефом Береш-молодшим було оголошено про запуск Крапель Переш Плюс Екстра, як іншого, покращеного випуску Крапель Береш Плюс, з вдосконаленим складом та новими активними інгредієнтами.
В серпні 2012 року лікарю Йожефу Береш було вручено “зіркоюХрест за Заслуги середнього ступеню” перед Угорською республіко.
1 вересня 2012 року було запущено найбільш значний проект року: впровадження нової інтегрованої системи управління бізнесом. Ріст компанії та збільшення кількості продукції, що випускається, сприяли необхідності впровадження єдиного всеохоплюючого ІТ-забезпечення, котре охоплювало б весь ланцюг постачання, тобто як логістики, так і виробництва, для заміни попередніх програм, де в систему були включені тільки фінанси та бухгалтерський облік.

2011

Відповідно до опитування, зробленого відомою компанією Браун&Партнери ЗАТ “Береш Фарма” стала угорською компанією з найкращою репутацією в сфері охорони здоров’я.
В 2010 році було оголошено конкурс на розробку дизайну фонтану з питною водою, названого іменем лікаря Йожефа Береш, я кому перемогу отримав Gábor Miklya скульптор із міста Печ. Його скульптура в Парку Каплі була урочисто відкрита в 2012 році.
 
Була опублікована книга «Комета принесла Зірку» створена в спільному авторстві Клари та Мелінди Береш. Ця книга про життя скульптора Барна Буза, який помер у віці 100 років в 2010 році.
 
Ми також приймали участь  змаганнях «Лікар загальної практики Карпатського басейну». Було надано призи для 5 угорських та 5 закордонних угорських лікарів загальної практики.
 
Компанією було розпочато проект по скороченню використання енергії та підвищенню ефективності нашого виробничого об’єкту в м.Сольнок. В рамках проекту була вдосконалена система вентиляції, систему управління було оновлено. Ефективність покращилась за рахунок переробки відходів в тепло. Було реконструйовано внутрішній котел та всю систему отоплення, за рахунок цього енергетичні затрати зменшились в 5 раз.

Як і на інших рівнях нашої багаторівневої схеми комунікацій, наша сторінка в соціальній мережі facebook з весни 2011 року стала всім доступна під назвою Béres Egészségklub (Клуб здоров’я Береш).
 
За результатами опитувань, проведених з початку року по програмі  здоров’я Береш Хунгарікум, було визначено, що 77% початкових шкіл потребують допомоги для розвитку системи здоров’я. На честь Дня охорони здоров’я Угорщини фонд нагороджує 3 вчителів, які свідомо дбають про здоров’я шкільних громад.
З надією на збереження традиції, ми організували перший День охорони здоров’я вчителів в Будапешті. На національній конференції, працюючи з професійними організаціями, ми намагались звернути увагу на той факт, що дуже багато роботи потрібно зробити для розвитку системи здоров’я молоді. Для втілення в життя цієї цілі ми організували акредитовані тренінги для вчителів в деяких місцях Угорщини.
 
Благодійний концерт Фонду Береш пройшов в травні 2014 рокі в театрі Pesti Magyar Színház (Печерний угорський театр), який був присвячений пам’яті Френка Ліста. В репертуарі звучала музика відомого композитора. Дохід від продажу квитків було передано до Національного інституту онкології, щоб вони могли закупити 5 спеціальних ліжок для полегшення болі тяжкохворих пацієнтів.
В цьому році, як завжди, 100 тисяч флаконів Крапель Береш Плюс було пожертвувано для Різдвяної ялинки Best Wishes, яку було встановлено на площі Калмана в Будапешті. Члени групи сторінки в мережі facebook Клуб здоров’я Береш також приймали участь в благодійній діяльності, за допомогою відправки власних повідомлень для 10 благодійних організацій, котрі в свою чергу надіслали 100 тисяч бутилок тим, кому вони були необхідні. Листівки, адресовані цим благодійним організаціям були використані для прикрашання Різдвяної ялинки Best Wishes.
 
2010
В 2010 році збільшився оборот компанії Береш Фарма. З виходом 3х нових дозволів на продаж, кількість ліцензованих ліків збільшується до 31. Крім того, ми запускаємо 3 нових продукти, які були спеціально розроблені для дітей  (Actival Kid Omega-3 з вітамінами, Kalcium + D3  - вітамінізовані жувальні таблетки для дітей та жувальні таблетки для дітей, до складу яких входить вітамін С).

В січні Фонд Береш допоміг жертвам землетрусу на Гаїті, надіславши в місця лиха більш ніж 15 тисяч ящиків засобів, які знімають біль та жарознижуючих на суму 5,7 млн. форинтів. День угорської культури був відмічений фондом, де було показано колекцію робіт текстильної працівниці Анни Кубіної.
 
7 лютого 2010 року ми святкували 90-літній ювілей лікаря Йожефа Береш. Спеціально до святкування цієї події була видана книга Клари Береш “Життя в каплі”. Наукова асоціація молоді (ТІТ) Кісварди названа на честь Йожефа Береш, презентувала меморіальну таблицю та провела наукову сесію. До списку святкувань входила меморіальна виставка художника Зольтана Сезіфріда про життя Йожефа Береш.
 
В кінці березня дохід від продукції Активал Кід був офіційно пожертвувано угорській благодійній службі Мальти. Із зібраними 2,5 млн. форинтів ми підтримали програму Благодійної служби “Профілактика як гра для дітей”.
З листопада 2010 року наша гуртова торгівельна компанія Béres Egészségtár Kft надавала послуги своїм партнерам в нових пунктах. Нові виробничі потужності збільшились в порівнянні з попередніми в два з половиною рази.
 
В 2010 році було підписано два дуже важливих контракти. Гедеон Ріхтер купує ексклюзивні права на продукцію нашого мультивітаміну Gravida, який розроблений спеціально для вагітних жінок. Відповідно до умов згоди, з березня 2011 року дистриб’ютором цього продукту фірми Береш є компанія Ріхтер. Ще одну згоду було підписано з англійською компанією про передачу дозволу на продаж на території Об’єднаного Королівства та Ірландської Республіки лідируючого продукту на ринку Угорщини – CalciviD.
 
В березні 2010 року Угорською академією наук були опубліковані результати досліджень Health-Happiness (Здоров’я це Щастя) всередині програми здоров’я Береш Хунгарікум. Весною було оголошено конкурс Health Guard майбутнього. Ми запросили організаторів надати свої ідеї стосовно програми охорони здоров’я молоді від 14 до 25 років
 
Підтримуючи традицію Фонд Береш пожертвував на Різдво тим, кому були необхідні 100 тисяч флаконів Крапель Береш Плюс.

2009

В 2009 році ми продовжуємо  інтенсивну діяльність з розробки продуктів для охорони здоров’я та самолікування. Ми завершуємо весь технологічний процес з розробки чотирьох продуктів (два з яких ліки та два – дієтичні добавки), враховуючи розробку та перевірку відповідних продуктів аналітичним методом, ми також надали документи на отримання ліцензії. Всі чотири продукти зараз виготовляються на промисловому рівні. Ми провели лабораторні та виробничі дослідження з майбутніми п’ятьма дієтичними добавками та розпочали експерименти зі зміни 18 наших комерційних продуктів (3 ліків та 15 БАДів).

Як сказано в стратегії компанії, в 2009 році ми надали особливу увагу високоякісному виробництву нашої продукції. У відповідності до змін в європейському законодавстві рецепт для вітаміну С змінюється та зазнає деяких змін склад серії Активал Кід. Завдяки нашій діяльності з розробки продукції, асортимент продуктів збільшується до 50 найменувань.

Компанія Береш Фарма святкує 20-річний ювілей свого заснування. Святкування проходять протягом року. Найбільш значною подією є створення меморіальної кімнати на виробничому об’єкті в місті Сольнок, яка присвячена засновнику заводу лікарю Йожефу Береш. Кімнату було відкрито в лютому 2009 року на святкуванні дня народження відомого вченого.

1 вересня святкують День міста Сольнок. Цю подію було відзначено церемонією розрізання стрічки в провулку вздовж річки Тиса, названого на честь Йожефа Береш. В церемонії приймали участь міські чиновники.
В серпні 2009 року сім’я Береш була нагороджена за видатну діяльність угорських людей в світі. Рада піклувальників премії «Святого Іштвана» нагороджує в 2009 році сім’ю відзнакою святого Іштвана. Приз – бронзова статуетка святого Іштвана, Першого угорського короля та святого, зроблена Міклошем Мелокко.

В рамках програми здоров’я Береш Хунгарикум в 2009 році ми знову було зроблено виклик новим пропозиціям. Ми запросили розробників надати їх план здоров’я та прийняти участь в тренінгу з написання плану здоров’я.
З нашою допомогою більш ніж 19 населених пунктів змогли отримати професійну підтримку в тому, як підготувати програму здоров’я для міста. Три із цих населених пунктів виграли грант від компанії Береш на реалізацію їх планів в 2010 році.
 
В липні 2009 року спільно з програмою здоров’я Береш Хунгарикум ми презентували нашим громадянам-ентузіастам приз майбутнього. Це приз-нагорода тим, хто розвиває програму підтримки здоров’я та покращує умови життя своїх співтовариств.
 

2008

2008 рік замість збільшення приросту був відзначений підтримкою безпеки та управління. Девізом року стало скорочення ризиків з їх подальшою можливістю мінімізації. Цей девіз особливо показує можливості управління, де було на початку року проведено коштовну модернізацію, саме тому ресурси були перенесені на просування товарів та ринків, де ми очікували ріст.  В результаті, наші фінансові показники суттєво покращились до стабільної річної виручки, в той час як позиції на ринку наших найбільш важливих продуктів та серії теж були стабільні та покращувались. В основному завдяки продажам Крапель Береш Плюс, продуктів Береш для аптечок, вітаміну С, а також продуктам кальцію, компанія змогла втримати 45% фармацевтичного ринку Угорщини.
Інтенсивне розширення продукції, враховуючи ціль Стратегіі росту компанії, продовжилось і в 2008 році. Ми розширили лінійку мультивітамінів для дітей, випустили новий продукт Активал Кід зі смаком лісових ягід. Товари Szemerő и Porcerő із аптечної серії Береш були модернізовані, зараз доступні нові продукти: ми запустили Szemerő Lutein Forte та Porcerő Forte, ефективний комплекс пробіотиків – капсули ProBio6 вітамін C (500мг) в таблетках. Из серії Береш Házipatika були випущені два нових продукти Flatin и Diarin.
7 лютого 2008 року на 88 день народження винахідника Крапель Береш відбулась одна із найбільш красивих церемоній року. Спільно з лікарем Карлом Капронці головою музею медичної історії Земельвайс, було відкрито бюстову скульптуру лікаря Йожефа Береш. Скульптура була розроблена скульптором Барна Буза.
 
В 2008 році пожертвування від нашого благодійного вечора отримала дитяча лікарня №1 Університету Земмельвайс. Лікарня отримала лазерний скальпель, який зробив революцію в хірургічних операціях хворих раком дітей.
 
Приз здоров’я Береш Хунгарикум був вперше преставлений на День здоров’я Угорщини – 1 липня 2008 року. 
Нагороду було віддано видатним людям та професіоналам в сфері охорони здоров’я, робота яких покращує здоров’я та умови життя своїх спільнот, та які є прикладом для інших.
 
Успіх нашої роботи було підтверджено нагородою CSR Hungary Award 2008 – Корпоративна відповідальність, яку отримала програма здоров’я Береш Хунгарикум на CSR конференції в жовтні 2008 року.

2007

У 2007-му році хіміко-фармацевтичний завод Береш зберіг свою, зайняту багато років тому, провідну позицію на ринку продукції для підтримки здоров’я із часткою в 45%.
 
Ми вступили на ринок з чисельними новими виробами:
  • розширили асортимент продукції, яка відпускається без рецепту лікаря (ОТС) – «Домашня аптечка Береша»;
  • випустили сімейство препаратів, що складається із харчових добавок з категорії «Скринька здоров'я»;
  • базуючись на ринковому тренді, впровадили велику кількість нових виробів під маркою мультивітамінів «Активал». Ця серія в 2007-му році завоювала почесний титул «Супер бренд».
 
Навесні 2007-го року ми від імені д-ра Береша оголосили про нову всеосяжну національну програму з охорони здоров’я та профілактики захворювань під назвою «Хунгарикум Здоров’я».
 
Ми поставили за мету — за допомогою цієї програми в океані часто суперечливих і заплутаних медичних порад, наш стабільний компас буде вказувати правильний шлях людям, які піклуються про своє здоров’я.
 
Ми організували всеугорське турне, інформували людей за допомогою організованих нами «Днів здоров’я міста» і спеціальних рекламних видань. Досвідчені спеціалісти допомагали нам в тому, щоб ознайомити угорське населення на загальному та конкретному рівнях з рекомендаціями, які стосуються питань підтримки здоров’я та профілактики захворювань.
 
У вересні 2007-го року відбулася значна подія — в середній школі ім. Мінка Цобел міста Анарч урочисто відкрили аудиторію ім. Береша. Ініціатором цього був д-р Йожеф Береш-молодший.
 
З 1996-го року Фонд Береша допомагав цій школі. Родина Береша жила в м. Анарч в 1950-1955 роках, тут народився д-р Йожеф Береш-молодший, а його мати викладала в місцевій школі.
 
Д-р Йожеф Береш-молодший передав на користь міста Анарч суму грошей, яку його батько отримав у якості премії «Pro Comitatu». Гроші направили на реконструкцію навчального комплексу.

2006

Коли ми обернемось назад, щоб згадати ті роки, які прожив концерн Береш, безперечно про 2006 рік ми згадуватимемо з особливою гордістю.
Наше підприємство вистояло всупереч ринковій конкуренції і зміцнило свої позиції. На ринок була випущена нова продукція. Були розпочаті нові широкомасштабні проекти, завершені великі капіталовкладення.
 Серйозна робота народжує серйозні результати.
Хіміко-фармацевтичний завод Береш відіграє значну роль у розвитку ринку продукції, призначеної для збереження здоров’я і профілактики захворювань.
У 2006-му році дохід підприємства значно зростає. Секретом успіху стало вдосконалення і торговий обіг конкурентноздатної продукції. Знову на ринку з’являються 
нові види продукції, два з них в серії «Скринька здоров'я».
Запущено випуск нового перспективного сімейства препаратів – «Домашня аптечка Береша».
 З успіхом почався продаж нового препарату «Гравіда», рекомендованого для вагітних жінок та жінок, які годують груддю, доходи від продажу якого уже в перший рік склали 20% ринку.
 
Прогрес триває і стосовно експортної діяльності. За детально продуманим планом, маючи за мету більш широке ознайомлення з нашою маркою, ми зробили значні кроки в галузі ринкового інвестування згідно з попередніми напрацюваннями.
На нашому заводі в Сольноку закінчилось будівництво складу готової продукції для дистриб’юторів розміром 1100 квадратних метрів. Враховуючи цей об’єкт, сума наших капіталовкладень у завод в Сольноку вже перевищила 2 млрд. форинтів.
У місті Сольнок ми розпочали проект, що включає в себе значні інвестиції в нерухомість. Нас радує те, що будівництво не лише розширить межі нашого бізнесу, але й стане пам'яткою, яка сприятиме розвитку міста Сольнок.

2005

Наші досягнення прогресували.
В 2005-му році торговельна марка продовжувала зміцнюватись. Набув сили логотип нашої нової продукції «Скринька здоров'я Береш».
З введенням на ринок препарату «Активал Енергія» примножилось сімейство продуктів «Активал». Асортимент продукції «Скринька здоров'я» після розробки 4-х продуктів розширився до 15 видів.
 
Була запущена реклама продукції серії «Скринька здоров'я» через засоби масової інформації. Відмова від колишніх принципів збуту товарів означала справжні зміни і крок вперед в структурі реалізації нашої продукції.
Основною діяльністю підприємства і надалі залишаються краплі Береша. Проте, завдяки іншим препаратам, в 2005-му році реалізація продукції серії «Скринька здоров'я» збільшилась на 800 млн. форинтів.
Не забуваючи про наше призначення, ми і надалі пропагуємо в рекламі наших виробів популяризацію здорового способу життя. Спираючись на девіз нашого підприємства «Береш – для здоров’я людини», ми спрямовуємо свої зусилля на охорону здоров’я та спорту.

В 2005-му році завод Береш знову став головним спонсором олімпійської збірної Угорщини. Про це у вересні д-р Йожеф Береш-молодший разом із д-ром Палом Шмітом, головою угорського олімпійського комітету, заявили на прес-конференції. За взаємною згодою «Активал Макс» і надалі залишився «офіційним мультивітаміном угорської олімпійської збірної», а продукція марки «Скринька здоров'я» – «офіційними препаратами для підтримання здоров’я угорської олімпійської збірної». Кожен угорський олімпійський чемпіон, приймаючи ці препарати, міг готуватися до Олімпіади 2008-го року.
 
В березні 2006-го року в рамках програми «Спорт без допінгу» було укладено угоду з національною організацією спортивно-медичного контролю (OSEI). В ній йшлося про те, що хіміко-фармацевтичний завод Береш:
  • виступить спонсором спортивного життя Угорщини;
  • подарує свою продукцію на суму 10 млн. форинтів;
  • надасть значну матеріальну підтримку. 
Запропоновані Берешем препарати для спортсменів були ретельно перевірені організацією OSEI. Професійні співробітники цієї установи підтвердили, що ці препарати не містять допінгових складових і можуть бути передані спортивним лікарям для використання в період спортивних змагань.

2004

До святкування 15-ї річниці існування хіміко-фармацевтичного заводу в травні 2004-го року приурочили відкриття нової дослідницької лабораторії AT «Береш». Вона стала новою третьою територіальною резиденцією компанії, фундаментом всієї структури.
Обладнання лабораторії – 31 вимірювальний прилад і 24 хімічні установки, які обслуговують 20 співробітників. Першочергова мета при створенні лабораторії — забезпечення умов для безпечного здійснення робіт і дотримання вимог із захисту навколишнього середовища.
Призначення, завдання і стратегічне значення нової дослідницької лабораторії – подальший розвиток нових видів продукції компанії «Береш» та її введення на ринок.
 
Асортимент продукції компанії «Береш», який до цього складався із 31-го виду виробів, в 2004-му році поповнюється десятком нових продуктів. Ще 5 знаходяться на стадії введення в обіг (заплановано на наступний рік).
Спільна риса нового сімейства виробів — як і вся продукція марки «Береш», ці препарати, складаючись тільки з вітамінів, мінеральних речовин та мікроелементів, служать інтересам охорони здоров’я та попередженню захворювань.
Нова продукція Береш прибуває на ринок, що постійно росте і розвивається. В Угорщині поступово зростає зацікавленість населення по відношенню до препаратів, що зберігають і підтримують здоров’я, а також збільшується попит на них.

2003

Закрита акціонерна компанія і хіміко-фармацевтичний завод Береш багато зробили в 2003 році. Зміцнили свою провідну позицію на угорському ринку товарів, призначених для охорони здоров’я. В Угорщині серед препаратів стимулюючої дії і надалі найбільшим попитом користуються Краплі Береш®, а в категорії мультивітамінів – те ж саме можна сказати про серію продуктів «Активал».
 
Наприкінці 2002-го року, на випадок можливих змін на ринку, ми розробили нові стратегічні напрямки, а також відрегулювали наші плани відповідно до очікуваних наслідків приєднання до ЄС. Ми прорахували очікуване розширення ринку продуктів, що застосовуються при самолікуванні і почали розвиток нашої продукції в цьому напрямку. 

Діючи за стратегією, ми продовжили інвестування в наш експортний ринок і в 2003 році визнали, що прийшов час відкрити наші нові представництва в Росії, Україні та Румунії.
 
Завдяки новим заходам і використанню найсучасніших засобів менеджменту, вже в 2003-му році, ми досягли очикуванного результату. Тому ми упевнено можемо сказати — зі вступом Угорщини в Європейський Союз продовжується динамічне розростання Закритої акціонерної компанії і заводу Береш, що працює на базі угорського капіталу і виробляє продукцію міжнародного рівня. При цьому він був, є і зостається значним роботодавцем, який повертає частину грошового обігу до національного капіталу.

2002

40% досягнень в галузі угорської системи охорони здоров’я в 2002-му році — на рахунку хіміко-фармацевтичний завод Береш. Завдяки нашій продукції такі поняття, як служби здоров’я, збереження здоров’я, попередження захворювань та ін., сьогодні в Угорщині пов’язують з ім’ям Береша.
 
В 2002-му році наша компанія посилила динаміку росту порівняно з попередніми роками. Це результати наполегливої праці і досягнень вітчизняного ринку. Минулий рік був присвячений інвестиціям з приводу розпочатого нами експорту. На основі досягнутих на протязі року ринкових позицій ми прийняли рішення стосовно Росії, України та Словаччини.
 
Цього року це був «Активал». Згодом мультивітамінні препарати з урахуванням усіх торговельних каналів змінив на ринку оновлений «Активал Макс». 20%-й приріст продажу серії препаратів «Активал» став показником успіху концерну (порівняно із загальним ринком мультивітамінної продукції, що переживав застій).
У 2002-му році ми відзначали 30-у річницю створення Крапель Береш®. Число 30 свідчить саме за себе, адже про препарат, який прожив вік цілого покоління можна сказати, що він витримав випробування часом. З нагоди річниці д-р Йожеф Береш, а разом з ним і весь колектив підприємства «Береш», отримали численні духовні та наукові відзнаки найвищого ступеня.

2001

У 2001-му році ми зберегли традиційний ринок і зміцнили наші позиції, незважаючи на ріст конкуренції. Ми продовжували інтенсивний розвиток продукції і її впровадження на нові ринки. Також, у відповідності до нашої стратегії, ми почали активну розбудову ринкових зв’язків за кордоном. Для цієї мети розширили та розвинули нашу організацію в галузях, що мають ключове значення.
 
Довелось в комплексі перебудувати усю дистриб’юторську систему. А саме:
  1. Ми припинили безпосереднє обслуговування роздрібних покупців і почали вести роботу суто через гуртових покупців, що значно збільшило кількість наших покупців.
  2. З іншого боку, ми інвестували кошти в розширення маркетингу і структур збуту, які здатні здійснювати рекламну діяльність і реалізацію численних товарів для різноманітних цільових груп, які не пов’язані із торгівельними каналами.
 
Стосовно ж виробництва наших товарів, завдяки постійним інвестиціям, ми стали володіти сучасними та ефективними виробничими лініями. За їх допомогою в 2002-му році ми змогли втримати собівартість нашої продукції на більш низькому рівні порівняно з представниками типової для цієї галузі промисловості. Швидкі навчальні процеси великого виробництва і суворий контроль не збільшили витрати заводу.
 
Ми продовжували вкладати кошти для нарощування виробничої потужності. У місті Егер був створений завод з виготовлення мазей, який кваліфіковано як національний фармацевтичний заклад, а також завод з випуску добавок до тваринного корму у формі рідких ліків. Завдяки збільшенню капіталовкладень, розрахованих на забезпечення високого доходу у майбутньому, підприємство уже в 2001-му році здобуло значних результатів.

2000

Нове тисячоліття концерн Береш відзначив випуском нового продукту.
27 січня національний фармацевтичний інститут паспортизував винахід Йожефа Береша — Краплі Береш®, в категорії «ліки». Це перший продукт у світі, який перейшов із категорії «засіб цілющої дії» до категорії «ліки». До того ж вперше в нашій країні ставши ліками так званого стимулюючого характеру.
 
Життя, у формі компенсації за негаразди минулих десятиліть, подарувало д-ру Йожефу Берешу найкращий подарунок до його 80-річчя: Краплі Береш® як ліки почали відпускатись в аптеках без рецепту лікаря з незмінним складом і за незмінною ціною, залишаючись і надалі на службі людського здоров’я.

У лютому в аптеки поступило нове фасування вітамну С 100 мг за надзвичайно вигідною ціною.
 
Восени підприємство знову порадувало своїх споживачів: спеціально для тих, кому за 50, були випущені мультивітамінні таблетки «Активал Сініор».
 
З вересня 2000-го року, завдяки динамічному росту і розвитку, концерн став працювати як хіміко-фармацевтичний завод під маркою головного виробника і постачальника ліків, що відпускаються без рецепту, в Угорщині – Закрита Акціонерна Компанія і хіміко-фармацевтичний завод Береш. Завдяки інвестиціям та основній діяльності в якості виробника та дистриб'ютора компанія присутня на всіх ланках ринку ОТС.

1999

На ринку з’являється новий продукт – таблетки для зміцнення кісткової тканини.
В січні виробниче підприємство Береш знову інвестує близько півмільярда форинтів на модернізацію і розширення компанії.
26 серпня під час святкування 10-ї річниці фірми, в присутності прем’єр-міністра Віктора Орбана був зданий в експлуатацію новий завод, технологічна потужність і європейський рівень якого дозволяє одночасно виготовляти всі види продукції торговельної марки «Береш».
 
Також в цьому ж році підприємство порадувало своїх споживачів новим продуктом – жувальними мультивітамінами «Активал Юніор». Завдяки своєму комплексному складу і приємному смаку вони дуже швидко завоювали популярність серед дітей.
На протязі року відкрились ще чотири нові магазини для продукції «Cклад Здоров’я».

1998

Підприємство випускає в обіг нову продукцію з великим ринковим потенціалом – комплексні вітаміни і таблетки мінерального складу «Активал». Відкрились перші чотири магазини мережі фітотоварів Береш «Склад Здоров’я».

1997

Асортимент продукції підприємства збагатився ще на шість найменувань. Виробниче підприємство Береша інвестує 110 мільйонів форинтів на оновлення і розширення власної бази. Підприємство значно розширює свою діяльність в сфері гуртової торгівлі ліками. 

Після купівлі фірми «Libra Rt.» (колишній центр аптечної мережі області Боршод-Абауй-Земплен) відбувається об’єднання трьох підприємств під спільною назвою «Bellius Rt.». Холдінгова компанія «Береш» розростається до концерну з кількістю робочих понад 500 чоловік.
20 серпня, в день національного свята, президент Угорщини присвоїв д-ру Йожефу Берешу нагороду – відзнаку «Офіцерський Хрест Угорської Республіки».

1996

Вводиться у торговий обіг розфасовка вітаміну С Береша (50 мл), а також краплі на основі лікарських рослин «Антифронт». Підприємство створює велику власну виробничу базу в місті Сольнок — ЗАТ «Береш». З цього моменту продукція випускається на власному заводі.
 
Придбання фірми «Pharmaprim Rt»  (колишній центр аптечної мережі області Гевеш) стало новим кроком розвитку — угорський ринок став більш зацікавлений в галузі гуртової торгівлі ліками.

1995

Вводиться в торговельний обіг сімейна упаковка Крапель Береш Плюс® (100 мл). Підприємство інвестує 50 мільйонів форинтів у створення сучасної виробничої дослідницької лабораторії.
 
Здійснюється заповітна мрія про те, щоб відмовитись від найманої праці в галузі розробок і перейти на більш гнучке і ефективне вдосконалення продукції власними зусиллями. ЗAT «Береш» купує компанію «Pharmasol Rt» (колишній центр мережі аптек області Сольнок).

1994

Асортимент продукції компанії розширюється. В магазинах і аптеках з’являються два нові види шипучих таблеток Береша «Береш ВітаСпорт» та «Береш ВітаКід». Підприємство переїжджає в нову власну будівлю.

1993

На ринку з’являється перший препарат із серії шипучих таблеток Береша «Береш Віталін».
Д-р Йожеф Береш і Акціонерна компанія «Береш» створюють Фонд Береша під назвою «Заради повноцінного життя» для координації доброчинної діяльності.

1989

Наступного місяця після утворення підприємства на угорському телебаченні демонструється документальний фільм Ференца Коша під назвою «По праву останнього слова». Це викликало величезний позитивний резонанс з боку громадськості. Перед магазинами, в яких продають Краплі Береш®, збираються великі черги. Компанія здобуває загальнонаціональну славу.