Продукція


Хунгарикум від Береш

Хунгарікум - це такий продукт, який у всьому світі сприймають, як характерний і типовий для Угорщини. Називатися хунгарікумом, відповідати рангу, цінності та репутації цього поняття - почесне, благородне і, разом з тим, відповідальне завдання. Сім'я Береша створила вже три хунгарікума. Їх покликання в тому, щоб довести всім, що на угорській землі, використовуючи угорські таланти, угорськими руками і всіма можливими способами можна створити такі цінності міжнародного рівня і рангу, які примножують здобутки країни та проживаючих в ній жителів.
 
Хунгарикум від Береш:

  • Всесвітньо відомий винахід д-ра Йожефа Береша-старшого – Краплі Береш® – загальновизнаний, давно відомий усім хунгарикум. Цей унікальний продукт — препарат, що стимулює роботу імунної системи організму, раніше називали цілющим засобом. Але починаючи з 2000-го року він продається як ліки.
            
Наукову обгрунтованість користі крапель Береш — популярного препарату, що користується великим попитом, підтверджує його ефективність. В Угорщині вони давно стали символом здоров’я.
 
  • Любов родини Береш до своєї Батьківщини та її зацікавленість у виготовленні шляхетних вин привели до того, що в 2002-му році родина Береш зробила свій внесок у розвиток виноробства. У місцевості біля підніжжя гори Токай, яка знаходиться в селищі Ердебеньє, був створений ще один хунгарикум — токайське вино.
Пан Береш, який володів виноградними плантаціями та погребним господарством, зміг реалізувати ті можливості, що криються на схилах земель Ердебеньє. Спеціальні знання і вибагливість допомогли йому створити вина, які відновили славу угорського виноробства і принесли токайським винам визнання, як на Батьківщині, так і за її межами.
  • У родини Береша був намір — поряд із краплями Береша і токайськими винами створити і третій хунгарикум – хунгарикум здоров’я. Навесні 2007 року д-р Береш повідомив про нову всеосяжну національну програму охорони здоров’я під назвою «Хунгарикум Здоров’я». Її довготривала ціль полягає в тому, щоб здоров’я, а не хвороба, стало поняттям хунгарикума. 

Програмою «Хунгарикум Здоров’я» керує Фонд Береша, засновником якого є д-р Йожеф Береш. Програма будується послідовно, і ми переконані, що не так довго залишилось чекати того дня, коли завдяки компанії Береш здійсниться мрія, яка сьогодні ще здається неймовірною — наше здоров’я стане справжнім хунгарикумом.