Продукція


Хунгарикум від Береш

Хунгарикум – продукт, який в цілому світі сприймають як характерний і типовий для Угорщини. Носити цю назву, відповідати рангу, цінності та репутації цього поняття – почесне, шляхетне і водночас відповідальне завдання.

Родина Береша створила вже три хунгарикуми. Їх призначення — довести усім, що на угорській землі, використовуючи угорські таланти, за допомогою угорських рук і новітніх засобів виробництва, можливо створити такі цінності міжнародного рівня і рангу, які примножать славу країни.
 
Хунгарикум від Береш:

  • Всесвітньо відомий винахід д-ра Йожефа Береша-старшого – Краплі Береш® – загальновизнаний, давно відомий усім хунгарикум. Цей унікальний продукт — препарат, що стимулює роботу імунної системи організму, раніше називали цілющим засобом. Але починаючи з 2000-го року він продається як ліки.
            
Наукову обгрунтованість корисності крапель Береш — популярного препарату, що користується великим попитом, підтверджує їх ефективність. В Угорщині вони давно стали символом здоров’я.
 
  • Любов родини Береш до своєї Батьківщини та її зацікавленість у виготовленні шляхетних вин привели до того, що в 2002-му році родина Береш зробила свій внесок у розвиток виноробства. У місцевості біля підніжжя гори Токай, яка знаходиться в селищі Ердебеньє, був створений ще один хунгарикум — токайське вино.
Пан Береш, який володів виноградними плантаціями та погребним господарством, зміг реалізувати ті можливості, що криються на схилах земель Ердебеньє. Спеціальні знання і вибагливість допомогли йому створити вина, які відновили славу угорського виноробства і принесли токайським винам визнання, як на Батьківщині, так і за її межами.
  • У родини Береша був намір — поряд із краплями Береша і токайськими винами створити і третій хунгарикум – хунгарикум здоров’я. Навесні 2007 року д-р Береш повідомив про нову всеосяжну національну програму охорони здоров’я під назвою «Хунгарикум Здоров’я». Її довготривала ціль полягає в тому, щоб в Угорщині здоров’я, а не хвороба, стало поняттям хунгарикума. 

Програмою керує Фонд Береша «Хунгарикум Здоров’я», засновником якого є д-р Йожеф Береш. Програма будується послідовно, і ми переконані, що не так довго залишилось чекати того дня, коли з нашою допомогою здійсниться мрія, яка сьогодні ще здається неймовірною — наше здоров’я стане справжнім хунгарикумом.