Продукція

Чому ми рекомендуємо Краплі Береш Плюс®?

 • Препарат, що містить водний розчин мінеральних сполук і мікроелементів, включених за допомогою координаційних зв’язків у молекули органічних речовин.
 • Мікроелементи відіграють важливу роль у підтримці біологічної рівноваги організму.
 • Навіть незначний дефіцит мікроелементів може мати негативний вплив на стан імунної системи, фізичний стан, загальний стан, одужання та відновлення після хвороби або хірургічного втручання.
 • Краплі Береш Плюс ® містять найважливіші мікроелементи.
 • Мета застосування препарату полягає у забезпеченні потреб організму в мікроелементах, які не можуть бути застосовані в інших лікарських формах для перорального застосування.

В яких випадках застосовувати лікарський засіб?

Показання до застосування:

 • при дефіциті мікроелементів або патологічні стани, при яких необхідне додаткове застосування мінеральнихречовин;
 • для підтримки діяльності імунної системи, опірності організму або у випадках зниження останньої, наприклад, при застуді, грипі;
 • у разі недостатнього харчування (наприклад, спеціальні дієти, у тому числі дієти для схуднення, у разі вегетаріанського харчування);
 • при підвищених фізичних навантаженнях;
 • у разі підвищеної втомлюваності, відсутності апетиту, млявості, слабкості, безсоння, а також для прискорення реабілітації після захворювань, хірургічних втручань; 
 • застосовувати в якості додаткової терапії для поліпшення загального стану і самопочуття пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Склад Краплі Береш Плюс®

Лікарська форма:

 
Краплі оральні, розчин.  

Склад:

 
залізо 2,0 мг/мл
цинк 1,1 мг/мл
магній 0,40 мг/мл
марганець 0,31 мг/мл
мідь 0,25 мг/мл
молібден 0,19 мг/мл
ванадій 0,12 мг/мл
нікель 0,11 мг/мл
бор 0,10 мг/мл
фтор 0,09 мг/мл
кобальт 0,025 мг/мл
Допоміжні речовини: вода очищена, глыцерин (85%), кислота аскорбінова, кислота винна, гліцин, кислота янтарна, динатрію едетат, натрію-калію тартрат, кислота сірчана.

КРАПЛІ БЕРЕШ ПЛЮС®

Показання до застосування Краплі Береш Плюс®.

Дефіцит мікроелементів або патологічні стани, при яких необхідне додаткове застосування мінеральних речовин:

 • для підтримки діяльності імунної системи, опірності організму або у випадках зниження останньої, наприклад, при  застуді, грипі;
 • у разі недостатнього харчування (наприклад, спеціальні дієти, у тому числі дієти для схуднення, у разі вегетаріанського харчування), а також при підвищеному фізичному навантаженні;
 • у разі підвищеної втомлюваності, відсутності апетиту, млявості, слабкості, безсоння, а також для прискорення реабілітації після захворювань, хірургічних втручань;
 • як додаткова терапія для поліпшення загального стану і самопочуття пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Протипоказання. 

Відомі випадки підвищеної чутливості до діючих речовин або до будь-яких допоміжних речовин (алергія на метали), тяжка ниркова недостатність, а також захворювання, пов’язані з порушенням обміну заліза і міді (включаючи гемохроматоз, гемосидероз, хвороба Вільсона).

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності або годування груддю препарат можна застосовувати з урахуванням рекомендованих добових доз (після консультації з лікарем).
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. При застосуванні препарату у рекомендованих дозах негативного впливу не спостерігається.
Діти. Препарат застосовувати дітям з масою тіла більше 10 кг. Однак якщо маса тіла дитини менше 20 кг, питання про застосування препарату вирішується індивідуально з педіатром, виходячи з оцінки співвідношення користь/ризик для дитини.

Дозування:

У випадку профілактичного застосування:
У разі ваги тіла 10-20 кг – 5 крапель 2 рази на добу
У разі ваги тіла 20-40 кг - 10 крапель 2 рази на добу
У разі ваги тіла понад 40 кг - 20 крапель 2 рази на добу.
У випадку застосування з метою лікування станів, що перерахованні в показаннях:
У разі ваги тіла 10-20 кг - 10 крапель 2 рази на добу
У разі ваги тіла 20-40 кг - 20 крапель 2 рази на добу
У разі ваги тіла понад 40 кг - 20 крапель 3 рази на добу.
У разі застосування для поліпшення загального стану і самопочуття пацієнтів, страждаючих онкологічними захворюваннями, чия вага перевищує 40 кг, по рекомендації лікаря можуть бути застосовані добові дози, що перевищують вищезгадані, але не быльше 120 крапель на добу. У таких випадках добову дозу рекомендується розділити на 4-5 прийоми у рівних частин
ах.
 

Інша інформація:

Застосовувати внутрішньо під час їжі. Разову дозу крапель додавати до 50 мл рідини (наприклад, води, фруктового соку, сиропу, фруктового чаю).
Не рекомендується приймати препарат разом з молоком або кавою, оскільки при цьому погіршується всмоктуваність його діючих речовин.

 
Реєстраційне свідоцтво:

№UA/9101/01/01 від 04.04.2019 р.
 

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРЕПАРАТУ КРАПЛІ БЕРЕШ ПЛЮС® ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ ДО ЗАСТОСУВАННЯ!

Матеріал завантажений з сайту www.beres.ua. Інформація з сайту www.beres.ua несе загальний характер і служить для ознайомлювальних цілей. Не дивлячись на те, що ЗАТ “БЕРЕШ ФАРМА” уважно слідкує за змістом сайту, ми не можемо гарантувати, що надана інформація не містить неточностей чи не виявиться застарілою. Тому якщо Ви виявили помилки на даному сайту, ми просимо повідомити про це info@beres.ua

Де придбати Краплі Береш Плюс®?

Купити Краплі Береш Плюс® можна в аптеці Вашого міста на території України

       

Береш ПроБіо6
Краплі Береш® Екстра