Продукція

Чому ми рекомендуємо цей продукт?

 • Продукт містить водний розчин мінеральних сполук і мікроелементів, включених за допомогою координаційних зв’язків у молекули органічних речовин.
 • Мікроелементи відіграють важливу роль у підтримці біологічної рівноваги організму.
 • Навіть незначний дефіцит мікроелементів може мати негативний вплив на стан імунної системи, фізичний стан, загальний стан, одужання та відновлення після хвороби або хірургічного втручання.
 • Краплі Береш Плюс ® містять найважливіші мікроелементи.
 • Мета застосування препарату полягає у забезпеченні потреб організму в мікроелементах, які не можуть бути застосовані в інших лікарських формах для перорального застосування.

 

В яких випадках рекомендовано приймати продукт?

Показання до застосування:

 • при дефіциті мікроелементів або патологічні стани, при яких необхідне додаткове застосування мінеральнихречовин;
 • для підтримки діяльності імунної системи, опірності організму або у випадках зниження останньої, наприклад, при застуді, грипі;
 • у разі недостатнього харчування (наприклад, спеціальні дієти, у тому числі дієти для схуднення, у разі вегетаріанського харчування);
 • при підвищених фізичних навантаженнях;
 • у разі підвищеної втомлюваності, відсутності апетиту, млявості, слабкості, безсоння, а також для прискорення реабілітації після захворювань, хірургічних втручань;
 • застосовувати в якості додаткової терапії для поліпшення загального стану і самопочуття пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

 
Лікарська форма:  
Краплі оральні, розчин.  
Склад:  
залізо 2,0 мг/мл
цинк 1,1 мг/мл
магній 0,40 мг/мл
марганець 0,31 мг/мл
мідь 0,25 мг/мл
молібден 0,19 мг/мл
ванадій 0,12 мг/мл
нікель 0,11 мг/мл
бор 0,10 мг/мл
фтор 0,09 мг/мл
кобальт 0,025 мг/мл
Допоміжні речовини: кислота аскорбінова, кислота виннокам’яна,
гліцин, кислота янтарна, натрію едетат.

СТОСОВНО ЗАСТЕРЕЖЕНЬ ПРИ ВЖИВАННІ ТА ПОБІЧНИХ ЕФЕКТІВ ЧИТАЙТЕ ІНСТРУКЦІЮ АБО ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ, ЯКИЙ ЗДІЙСНЮЄ ВАШЕ ЛІКУВАННЯ!

КРАПЛІ БЕРЕШ ПЛЮС®

Показання для застосування.

Дефіцит мікроелементів або патологічні стани, при яких необхідне додаткове застосування мінеральних речовин:

 • для підтримки діяльності імунної системи, опірності організму або у випадках зниження останньої, наприклад, при  застуді, грипі;
 • у разі недостатнього харчування (наприклад, спеціальні дієти, у тому числі дієти для схуднення, у разі вегетаріанського харчування), а також при підвищеному фізичному навантаженні;
 • у разі підвищеної втомлюваності, відсутності апетиту, млявості, слабкості, безсоння, а також для прискорення реабілітації після захворювань, хірургічних втручань;
 • як додаткова терапія для поліпшення загального стану і самопочуття пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Протипоказання.

Відомі випадки підвищеної чутливості до діючих речовин або до будь-яких допоміжних речовин (алергія на метали), тяжка ниркова недостатність, а також захворювання, пов’язані з порушенням обміну заліза і міді (включаючи гемохроматоз, гемосидероз, хвороба Вільсона).

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності або годування груддю препарат можна застосовувати з урахуванням рекомендованих добових доз (після консультації з лікарем).
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. При застосуванні препарату у рекомендованих дозах негативного впливу не спостерігається.
Діти. Препарат застосовувати дітям з масою тіла більше 10 кг. Однак якщо маса тіла дитини менше 20 кг, питання про застосування препарату вирішується індивідуально з педіатром, виходячи з оцінки співвідношення користь/ризик для дитини.
 

Дозування:

У разі профілактичного застосування:
                              У разі ваги тіла 10-20 кг – 5 крапель 2 рази на добу
                              У разі ваги тіла 20-40 кг - 10 крапель 2 рази на добу
                              У разі ваги тіла понад 40 кг - 20 крапель 2 рази на добу.
У разі лікування перерахованих в терапевтичних показах скарг, а також в додаткової терапії:
                              У разі ваги тіла 10-20 кг - 10 крапель 2 рази на добу
                              У разі ваги тіла 20-40 кг - 20 крапель 2 рази на добу
                              У разі ваги тіла понад 40 кг - 20 крапель 3 рази на добу.
У разі застосування для поліпшення загального стану і самопочуття пацієнтів, страждаючих онкологічними захворюваннями, чия вага перевищує 40 кг, по рекомендації лікаря можуть бути застосовані добові дози, що перевищують вищезгадані, але не быльше 120 крапель на добу. У таких випадках добову дозу рекомендується розділити на 4-5 прийоми у рівних частинах.
 

Інша інформація:

Ліки слід приймати внутрішньо під час їжі.

Застосовувати внутрішньо під час їжі. Разову дозу крапель додавати до 50 мл рідини (наприклад, води, фруктового соку, сиропу, фруктового чаю). Рекомендовано застосовувати разом з вітаміном С (50мг) у кожен прийом препарату.
Не рекомендується приймати препарат разом з молоком або кавою, оскільки при цьому погіршується всмоктуваність його діючих речовин.

Реєстраційне свідоцтво:

№UA/9101/01/01 від 26.02.2014 р.
 

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРЕПАРАТУ КРАПЛІ БЕРЕШ ПЛЮС® ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ!

Де придбати?

Купити Краплі Береш Плюс можна в аптеці Вашого міста на території України. Їх перелік можна знайти на сайті-довіднику Tabletki.ua, Моя аптека.

       

Береш Магній плюс В6
Антифронт