Продукція


Інформація про ЗАТ «Береш Фарма» (Угорщина) в Україні

Історія виникнення та розвитку ЗАТ «Береш Фарма» (Угорщина) в Україні розпочалась в 2004 році.

А відносини українських споживачів з продукцією компанії Береш - з 1986 року, коли в Україну було відправлено гуманітарний вантаж постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи у вигляді Крапель Береша в онкологічні клініки та військові шпиталі.

Економічна криза 2008 року не оминула і ЗАТ «Береш Фарма» (Угорщина) в Україні, проте, компанія залишилась на фармацевтичному ринку України, адже такі вже відомі та якісні продукти як Краплі Береш Плюс®, Антифронт, Береш Магній плюс В6 мали незмінний попит споживачів, що допомогло компанії втриматись в цей нелегкий час на висококонкурентному ринку безрецептурних лікарських препаратів та дієтичних добавок.

В 2008 році лікарський препарат Антифронт отримав нагороду “Препарат року” згідно VIII Національного рейтингу Панацея 2007.


На сьогоднішній день ЗАТ «Береш Фарма» (Угорщина) в Україні має нову команду високо кваліфікованих медичних представників, які працюють в регіонах України, з метою впровадження основної мети компанії — створення здорового і активного суспільства.

Цей постулат, відображений в нашому новому слогані: Даємо здоров'ю своє ім'я, і відображає основну мету, що переслідує компанія. Задля наближення цієї мети, ми зробили наші ліки більш доступними широкому загалу споживачів, а самі — суттєво знизили ціни, не змінюючи рецептури препаратів, не замінюючи високоякісні європейські компоненти більш дешевими аналогами. Так, ми знизили нашу прибутковість задля покращення здоров'я нації. Крім того, ми активно розширюємо свій продуктовий портфель в Україні, поповнюючи його дійсно унікальними і доступними для широкого загалу споживачів продуктами.

Продукція компанії ЗАТ «Береш Фарма» (Угорщина) в Україні - це безрецептурні лікарські препарати та дієтичні добавки, які виготовлені виключно із високоякісної сировини згідно високих європейських стандартів Належної Виробничої Практики (GMP) на заводі в місті Сольнок (Угорщина). Завдяки безкомпромісності в питаннях якості та безпечності продукція Береш має безліч прихильників серед споживачів багатьох країн світу протягом всієї історії існування компанії.
Адже це ТОЙ САМИЙ БЕРЕШ! Завжди і всюди!