Продукція

Розвиток компанії

Історія компанії «Береш Фарма» нерозривно пов'язана з сучасними дослідженнями. Д-р Йожеф Береш-старший на протязі багатьох десятиліть систематично проводив розробки в галузі біохімії і фізіологічних властивостей мікроелементів, а пізніше синтезував їх.
 
Препарат, що пізніше набув форми відомих крапель, поклав початок виникненню підприємства. В період формування підприємства основною метою Береша було вдосконалення крапель, які на той час були єдиним продуктом, до набуття ними категорії ліків.
 
В 2000-му році здійснилась головна мета нашої компанії – після процедури паспортизації, услід за іншими країнами, і в Угорщині було отримано дозвіл від Державного фармацевтичного Інституту на продаж цих ліків без рецепту.
 
Для д-ра Береша на протязі наступних років основним вирішального значимим завданням стало подальше поповнення портфоліо фірми виробами, призначеними для:
  • оздоровлення організму;
  • профілактики і лікування захворювань;
  • забезпечення тривалого життя людини на якісному рівні.
 
Для реалізації цих запитів необхідно було створити міцну професійну науково-дослідницьку базу. Її головним завданням стала розробка:
  • сучасних ліків відмінної якості;
  • лікувальних препаратів та харчових добавок;
  • продукції для ветеринарної галузі.
 
Для проведення класичних обстежень (за допомогою дослідів на тваринах), більш глибоких експериментів та наступного отримання внутрішніх відомчих та експортних дозволів була вдосконалена лабораторна та виробнича галузь.


Окрім робіт, націлених на вдосконалення продукції, наші дослідники також приймають участь у науковій діяльності. Це підтверджується доповідями, прочитаними під час професійних заходів, а також публікаціями, що побачили світ за останні роки.
 
На хіміко-фармацевтичному заводі Береш у 2004-му році була урочисто відкрита сучасна дослідницька лабораторія, де розміщується заводське господарство. В лабораторії, яка обійшлась у 180 млн. форинтів, над розробкою нових препаратів сьогодні працює 20 кваліфікованих співробітників.
 
У наших майбутніх виробах, як і у попередніх, поєднуються наукова обґрунтованість, інноваційний стиль та гарантована якість, що є характерним для компанії «Береш Фарма».