Продукція

Родинна історія компанії «Береш Фарма» 

Загально відомо, що «Береш» – одна з найбільш відомих і шанованих виробничих марок Угорщини. Усі знають про хіміко-фармацевтичний завод Береша. Всім відомо, що це не стандартне підприємство – воно має обличчя. Своє ім’я воно отримало від легендарно відомого винахідника д-ра Йожефа Береша-старшого. Саме на базі його всесвітньо відомих досліджень, протягом близько 20-ти останніх років підприємство виросло до міжнародного рівня. 
Незважаючи на сучасне ринкове суперництво глобального характеру, йому вдалось зберегти не лише сімейне управління, але також незалежність, вірність, популярність та сконцентрованість на людських проблемах. Зараз продукцію компанії Береш можна знайти в будь-якому місті — її знають, нею користуються мільйони людей, від наймолодших до людей похилого віку. Легендарним винаходом, навколо якого сьогодні зосереджений цілий комплекс підприємств і комерційних продуктів, які складаються із десятків виробів, були всього-на-всього Краплі Береш. 

Цей препарат, відкритий у 1972 році, був кінцевим результатом довгої та наполегливої праці дослідника, наділеного надзвичайним талантом — д-ра Йожефа Береша-старшого.
 
Краплі Береш — єдиний у своєму роді препарат, який:
  • покриває брак мікроелементів і сприяє нормальній роботі людського організму, його підтримці та відновленню;
  • покращує роботу природних захисних систем організму, роботу імунної системи;
  • застосовується при онкологічних захворюванях у формі додаткової терапії з метою покращення загального стану та самопочуття хворих.
 Хвора людина скористується будь-якою можливістю, що дає надію на одужання. Тому новина про цілющу дію крапель, яка з’явилась на початку 60-х років, дуже швидко поширилася серед людей. Дослідник створив свої краплі з метою підтримки людини. Тому він безкоштовно роздавав їх багатьом хворим на онкологію, які звертались до нього по допомогу, минаючи офіційні шляхи. Але поряд з цим йому довелося пережити й негативній досвід — д-ра Береша-старшого звинувачували у шарлатанстві, а його винахід називали не ліками, а просто цілющим засобом. Або і зовсім «пустушкою».
Боротьба була тривалою, а шлях визнання – тернистим. Але врешті-решт завдяки наполегливому натиску пацієнтів та гуманістів у 1978-ому році було офіційно дозволено впровадити краплі у торговельний обіг.
Проте, незабаром родина зрозуміла — розповсюдження, популяризацію та офіційну легалізацію Крапель Береш можна ефективно здійснювати лише у формі ділового підприємництва. Одночасно з політичними змінами 1989-го року виникла можливість для створення Акціонерного Товариства «Береш».
Невдовзі після цього по телевізору показали документальний фільм про Йожефа Береша та його краплі, які довгий час був забороненим. Завдяки цій кінострічці краплі одразу стали відомі усім. Не видно було кінця чергам людей, які збиралися перед магазинами, де продавалися Краплі Береш. З того часу препарат розпочав свій невпинний та стрімкий рух до успіху.
Сьогодні «Краплі Береш» щоденно приймають сотні тисяч людей з метою укріплення імунної системи. Мільйонам вони допомагають покращити свій стан в період видужування після різноманітних захворювань або у період післяопераційної реабілітації.

В 2000-у році «Краплі Береш» офіційно кваліфікували як ліки. А їх винахідник, д-р Йожеф Береш-старший, в 2003-у році отримав престижну премією Сечені «За найвидатніші наукові досягнення». На його честь у 2008-у році було встановлено пам’ятник серед найвидатніших угорських цілителів у Музеї угорської медичної історії.
Успіх «Крапель Береш» і надзвичайна популярність цієї торгової марки підштовхнула власників фірми не припиняти розвиток підприємництва. «Краплі Береш» не єдиний продукт торгової марки Береш. Сьогодні створено більш ніж 80 різноманітних продуктів, які потрапили у обіг не тільки в Угорщині, а також в сусідніх країнах. Підприємство пишається тим, що йому вдалось зайняти провідну позицію на ринку, і його продукція є присутньою у всіх п’ятьох секторах товарообігу.
 Зараз в Угорщині продукцією номер один називають:
  • на ринку стимулюючих засобів – «Краплі Береш®»;
  • на ринку мультивітамінних препаратів – серія продуктів «Активал»;
  • серед комплексних препаратів, що забезпечують потреби кальцію, – пігулки «КальцивіД» (в Україні відомі під назвою «Кальцій плюс Д3»);
  • із великої кількості вітамінів – «Береш Вітамін С»;
  • в галузі харчових добавок на основі вітамінів та мінеральних речовин – серія продуктів Береша «Аптечка здоров’я».
За час свого існування фірма розрослась до розмірів великого концерну, на якому працює близько 500 людей. А в період свого становлення в 1989-у році вона була дрібним підприємництвом, де працювало від сили 10 чоловік.
Д-р Йожеф Береш, дослідник, володар премії імені Сечені, 26-го березня 2006 року, після короткої недуги, спочив навіки у м. Будапешт.
Доктор Йожеф Береш-старший, засновник компанії Береш Фарма — зразок вченого та людини. Він є прикладом і дороговказом для свого сина, д-ра Йожефа Береша-молодшого, який з 2000-го року посідає Президентське крісло ЗАТ "Береш Фарма". Його дружина — член ради директорів і комунікаційний директор підприємства, а також голова Фонду Береш, який ось уже 15 років здійснює шляхетні наміри засновника фірми щодо допомоги нужденним, сприяє розвитку культури та освіти.