Продукція

Чому ми рекомендуємо цей лікарський засіб?

Береш®Кальцій Плюс D3 - сучасний комбінований лікарський препарат, що містить кальцій і холекальциферол. Кальцій – життєво важливий макроелемент, який вкрай необхідний для нормалізації електролітного балансу організма. Він необхідний для формування кісткової тканини, мінералізації зубів, скорочення м’язів, проведення нервового імпульсу, згортання крові, зменшення проникності стінок судин, активації ферментів та деяких ендокринних залоз; він відіграє центральну роль у внутрішньоклітинній передачі сигналу і регуляції багатьох метаболічних процесів. Кальцій має протизапальну, антистресову, десенсибілізуючу, протиалергійну дію.
Внаслідок дефіциту кальцію в організмі може виникати остеопороз, остеомаляція, руйнування зубів, судоми, дратівливість, безсоння, депресія, схильність до алергії. У дітей можуть виникнути рахіт, недостатній ріст зубів, судоми, алергози, затримка у розвитку.
Вітамін D3 (холекальциферол) – є активною формою вітаміну D. Дефіцит вітаміну D3 призводить до розвитку рахіту та уповільнення загального розвитку у дітей, остеомаляції та остеопорозу у дорослих.

В яких випадках приймати лікарський засіб?

  • Профілактика та лікування дефіциту кальцію та/або вітаміну D3.
  • Профілактика розвитку остеопорозу і остеомаляції.
  • Лікування остеопорозу (у складі комплексної терапії) – менопаузального, сенільного, стероїдного, ідіопатичного та його ускладнень (патологічні переломи кісток).

Склад Береш®Кальцій Плюс D3:

Лікарська форма:

 
Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.  

Склад:

 
Кальцій (у виглядi кальцiю карбонату 1500 мг) 600мг
Вiтамiн Dз (холекалъциферол у виглядi порошку холекальциферолу 100000 МО/г) 400МО
Допомiжнi речовини: целолоза мiкрокристалiчна, коповiдон, кросповiдон, магнiю стеарат, сахароза, желатин, dl-а-токоферол, олiя соєва гiдрогенiзована, крохмаль кукурудзяний; плiвкова оболонка Сепiфiльм 4202 жовтий (залiза оксид жовтий (Е 172), riпромелоза, титану дiоксид (Е 171 ), макрогол 400, тальк).

БЕРЕШ® КАЛЬЦІЙ ПЛЮС D3

Показання Береш®Кальцій Плюс D3

Профiлактика та лiкування дефiциту кальцiю та/або вiтамiну Dз. Профiлактика розвитку остеопорозу та остеомаляції. Лiкування остеопорозу (у складi комплексної тepaпії) - менопаузального, сенiльного, стероїдного, iдiопатичного та його ускладнень (патологiчнi переломи кiсток).

Протипоказання 
Пiдвищена чутливiсть до окремих компонентiв, що входять до складу препарату. Гiперкальцiурiя, гiперкальцiємiя, сечокам’яна хвороба, гiперпаратиреоз, гiпервiтамiноз Dз, тяжка ниркова недостатнiсть.

Саркоiдоз (через ризик пiдвищення метаболiзму вiтамiну D у його активну форму) i метастази пухлин у кiстках.
Препарат мiстить гiдрогенiзовану соєву олiю. Пацiєнтам з алергiєю на сою чи арахіс (через небезпеку перехресної aлepгii) застосування препарату протипоказано.

Дозування: 

Звичайна доза для дорослих та пацієнтів літнього віку для профілактики остеопорозу і збільшення
кісткової маси – 1 таблетка на добу.

В разі необхідності, наприклад, при ад’ювантному лікуванні остеопорозу та остеомаляції для пацієнтів літнього віку цю дозу можна збільшити до 2 таблеток на добу. Максимальна разова доза – 2 таблетки. Максимальна добова доза – 2 таблетки.
У період вагітності або годування груддю щоденна доза – 1 таблетка.

Інша інформація:

Таблетку слід приймати через 2 години після їди, запиваючи склянкою води або фруктового соку.
При необхідності таблетку можна розділити на дві частини. Розподільча риска на таблетці нанесена для розлому з метою полегшення ковтання, а не для розподілення дози.
Їжа з високим вмістом харчових волокон, жирів знижує абсорбцію кальцію, тому слід робити перерви між прийомом такої їжі і прийомом препарату (не менше 2 годин).

Необхідно контролювати рівень виведення кальцію з сечею у пацієнтів із сечокам’яною хворобою, рівень кальцію та креатиніну в сироватці крові, не призначається одночасно з іншими препаратами кальцію, з обережністю застосовувати хворим із легкими або середніми порушеннями функцій нирок, пацієнтам з непереносимістю фруктози не слід застосовувати препарат.

В період вагітності та годування груддю варто враховувати додаткові надходження кальцію та вітаміну D з їжею.

Реєстраційне свідоцтво:

№ UА/1363/01/01 від 16.04.2015 р.

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ!

Матеріал завантажений з сайту www.beres.ua. Інформація з сайту www.beres.ua несе загальний характер і служить для ознайомлювальних цілей. Не дивлячись на те, що ЗАТ “БЕРЕШ ФАРМА” уважно слідкує за змістом сайту, ми не можемо гарантувати, що надана інформація не містить неточностей чи не виявиться застарілою. Тому якщо Ви виявили помилки на даному сайту, ми просимо повідомити про це info@beres.ua

Де придбати Береш®Кальцій Плюс D3?

На сайті Tabletki.ua та Моя аптека ви знайдете перелік аптек, в яких можна купити Береш Кальцій Плюс D3 в Україні за низькою ціною

       
Антифронт Екстра
Береш® Магній плюс В6