Продукція

Чому ми рекомендуємо цей лікарський засіб?

Береш®Кальцій Плюс D3 - сучасний комбінований лікарський препарат, що містить кальцій і холекальциферол. Кальцій – життєво важливий макроелемент, який вкрай необхідний для нормалізації електролітного балансу організма. Він необхідний для формування кісткової тканини, мінералізації зубів, скорочення м’язів, проведення нервового імпульсу, згортання крові, зменшення проникності стінок судин, активації ферментів та деяких ендокринних залоз; він відіграє центральну роль у внутрішньоклітинній передачі сигналу і регуляції багатьох метаболічних процесів. Кальцій має протизапальну, антистресову, десенсибілізуючу, протиалергійну дію.
Внаслідок дефіциту кальцію в організмі може виникати остеопороз, остеомаляція, руйнування зубів, судоми, дратівливість, безсоння, депресія, схильність до алергії. У дітей можуть виникнути рахіт, недостатній ріст зубів, судоми, алергози, затримка у розвитку.
Вітамін D3 (холекальциферол) – є активною формою вітаміну D. Дефіцит вітаміну D3 призводить до остеомаляції та остеопорозу у дорослих.

В яких випадках приймати лікарський засіб?

  • Профілактика та лікування дефіциту кальцію та вітаміну D у пацієнтів літнього віку.
  • Додаткове введення вітаміну D і кальцію в якості допоміжного засобу у складі специфічного лікування остеопорозу у пацієнтів з ризиком розвитку дефіциту вітаміну D і кальцію.

Склад Береш®Кальцій Плюс D3:

Діючі речовини:
1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить
кальцію 600 мг (у вигляді кальцію карбонату 1500 мг) і
10 мкг (400 МО) вітаміну D3 (холекальциферол у вигляді порошку холекальциферолу 100000 МО/г).

Допоміжні речовини: магнію стеарат, кросповідон, коповідон, целюлоза мікрокристалічна, сахароза, желатин, dl-a-токоферол, олія соєва гідрогенізована, крохмаль кукурудзяний; плівкова оболонка Сепіфільм 4202 жовтий (заліза оксид жовтий (Е 172), гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол 400, тальк).

 

БЕРЕШ® КАЛЬЦІЙ ПЛЮС D3

Показання до застосування Береш®Кальцій Плюс D3

  • Профілактика та лікування дефіциту кальцію та вітаміну D у пацієнтів літнього віку.
  • Додаткове введення вітаміну D і кальцію в якості допоміжного засобу у складі специфічного лікування остеопорозу у пацієнтів з ризиком розвитку дефіциту вітаміну D і кальцію.

Протипоказання.
Захворювання та/або стани, що призводять до гіперкальціємії та/або гіперкальціурії (наприклад, мієлома, метастази пухлин у кістках, первинний гіперпаратиреоз).
Нефролітіаз/нефрокальциноз.
Тяжке порушення функції нирок та ниркова недостатність.
Гіпервітаміноз D.
Саркоїдоз (через ризик підвищення метаболізму вітаміну D у його активну форму) і метастази пухлин у кістках.
Підвищена чутливість до активних речовин або до будь-якої з допоміжних речовин. Препарат містить олію соєву гідрогенізовану. Пацієнтам з алергією на сою чи арахіс (через небезпеку перехресної алергії) застосування препарату протипоказане.

Особливості застосування.
Під час тривалого лікування препаратом необхідно контролювати рівень кальцію в сироватці крові та проводити моніторинг функції нирок шляхом вимірювання рівня креатиніну сироватки крові. Моніторинг є особливо важливим для пацієнтів літнього віку у разі одночасного лікування серцевими глікозидами або тіазидними діуретиками (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»), а також для пацієнтів з високою схильністю до утворення каменів. У разі виникнення гіперкальціємії або ознак порушення функції нирок необхідно зменшити дозу або припинити прийом препарату. Рекомендується зменшити дозу або тимчасово призупинити лікування, якщо кальцій сечі перевищує 7,5 ммоль/добу (300 мг/добу).
Вітамін D слід застосовувати з обережністю пацієнтам з порушенням функції нирок, здійснюючи моніторинг рівнів кальцію і фосфатів. Слід враховувати ризик утворення кальцифікатів у м’яких тканинах. У пацієнтів з порушенням функції нирок тяжкого ступеня вітамін D у вигляді холекальциферолу не може нормально метаболізуватися, тому слід застосовувати інші форми вітаміну D (див. розділ «Протипоказання»).
Слід уникати призначення препарату «Береш® Кальцій плюс D3», таблетки, вкриті плівковою оболонкою, пацієнтам із саркоїдозом, враховуючи ризик посилення метаболізму вітаміну D з утворенням його активної форми. Ці пацієнти потребують моніторингу щодо вмісту кальцію в сироватці крові і сечі.
Слід з обережністю призначати препарат «Береш® Кальцій плюс D3», таблетки, вкриті плівковою оболонкою, іммобілізованим пацієнтам з остеопорозом, враховуючи підвищений ризик гіперкальціємії. При призначенні інших лікарських засобів, що містять вітамін D, слід враховувати вміст вітаміну D (400 МО) у препараті «Береш® Кальцій плюс D3», таблетки, вкриті плівковою оболонкою. Додаткові дози кальцію або вітаміну D слід приймати під ретельним наглядом лікаря. У таких випадках необхідно часто контролювати рівні кальцію в сироватці крові та екскрецію кальцію із сечею. Може розвиватися молочно-лужний синдром (синдром Бернетта), тобто гіперкальціємія, алкалоз і порушення функції нирок, коли споживається велика кількість кальцію разом зі всмоктуваними лужними речовинами.
Допоміжні речовини
1 таблетка лікарського засобу «Береш® Кальцій плюс D3», містить 0,3 мг олії соєвої гідрогенізованої. Пацієнтам з алергією на сою чи арахіс (через небезпеку перехресної алергії) застосування препарату протипоказане.
1 таблетка препарату «Береш® Кальцій плюс D3», містить 1,52 мг сахарози. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції чи недостатністю сахарази-ізомальтази не слід застосовувати цей препарат.
 
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Препарат «Береш® Кальцій плюс D3», таблетки, вкриті плівковою оболонкою, можна приймати під час вагітності у випадках дефіциту кальцію і вітаміну D3.
Під час вагітності добова доза не повинна перевищувати 1500 мг кальцію і 600 МО вітаміну D. Дослідження на тваринах продемонстрували токсичні ефекти на репродуктивну функцію при застосуванні великих доз вітаміну D. Слід уникати будь-якого передозування кальцію або вітаміну D у вагітних жінок, оскільки тривала гіперкальціємія протягом вагітності може призвести до уповільнення фізичного і психічного розвитку, надклапанного стенозу аорти і ретинопатії у дитини. Немає жодних ознак того, що вітамін D3 в терапевтичних дозах є тератогенним для людини.
Препарат «Береш® Кальцій плюс D3», таблетки, вкриті плівковою оболонкою, можна приймати під час годування груддю. Кальцій і вітамін D проникають в грудне молоко. Слід враховувати це при додатковому введенні дитині вітаміну D.
Немає інформації про шкідливий вплив ендогенних рівнів кальцію і вітаміну D, що знаходяться у діапазоні нормальних значень, на фертильність. Дані про вплив препарату «Береш® Кальцій плюс D3», таблетки, вкриті плівковою оболонкою, на фертильність відсутні.
 
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Немає даних про вплив лікарського засобу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Вплив є малоймовірним.
 

Спосіб застосування та дози.

Дозування
Дорослі та пацієнти літнього віку
1 таблетка двічі на добу (наприклад, 1 таблетка вранці й 1 таблетка ввечері). За необхідності слід розглянути доцільність зниження дози згідно з результатами моніторингу рівнів кальцію, як зазначено в розділах «Особливості застосування» і «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій».
Порушення функції печінки
Корекція дози не потрібна.
Порушення функції нирок
Препарат «Береш® Кальцій плюс D3», таблетки, вкриті плівковою оболонкою, не слід застосовувати пацієнтам з тяжким порушенням функції нирок.
Спосіб застосування
Таблетку, вкриту плівковою оболонкою, рекомендується приймати протягом півтори години після прийому їжі, не розжовуючи та запиваючи склянкою води або соку. За необхідності таблетку можна поділити навпіл.
 
Діти.
Лікарський засіб «Береш® Кальцій плюс D3», таблетки, вкриті плівковою оболонкою, не призначений для застосування дітям і підліткам.

Більш детальну інформацію дивіться в інструкції для медичного застосування.

 

Реєстраційне свідоцтво:

№ UА/1363/01/01 від 25.02.2020 р.

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ!

Матеріал завантажений з сайту www.beres.ua. Інформація з сайту www.beres.ua несе загальний характер і служить для ознайомлювальних цілей. Не дивлячись на те, що ЗАТ “БЕРЕШ ФАРМА” уважно слідкує за змістом сайту, ми не можемо гарантувати, що надана інформація не містить неточностей чи не виявиться застарілою. Тому якщо Ви виявили помилки на даному сайту, ми просимо повідомити про це info@beres.ua

Де придбати Береш®Кальцій Плюс D3?

де придбати препарат Береш Кальцій Плюс D3 в Україні в Вашому місті Ви можете дізнатись на сайті

          
Антифронт Екстра
Береш® Магній плюс В6