Продукція

Вживання вітамінів взимку

 

Застудні та інші респіраторні захворювання, такі як грип, простуда, нежить, бронхіт, у цю пору року майже кожного дня виникають серед нас, з упевненістю можна сказати, що це найчастіші захворювання.

Внаслідок того, що такі захворювання практично завжди супроводжували людство, та вони часто присутні у нашому повсякденному житті, у кожного із нас виникли свої власні " випробувані " методи їх лікування. Однак, ці лікувальні заходи дуже часто не призводять до очікуємого результату, адже навіть, призначені лікарем антибіотики допомогають лише у випадку придушення бактеріальных інфекцій, але не здатні упоратися з вірусами. У цьому разі ключовим словом стає імунна система, тобто природні захисні властивості організму. Організм здатен протистояти хвороботворному впливові, якщо його власна природна захисна система працює добре. А для цього, в свою чергу, необхідний гармонічний баланс відповідних життєво важливих речовин (вітамінів, мінеральних речовин та мікроелементів). На скільки ми забезпечимо організм цим життєвим матеріалом, на стільки він буде правильно працювати.

Взимку, коли ми споживаємо мало свіжих фруктів та овочів, а на дворі усе меньше сонячних днів, нам потрібно звертати особливу увагу на харчування. Взимку ми більш схильні до споживання поживної їжі, і в меншій мірі – свіжих овочів. Таким чином, зимове харчування, з огляду на необхідність, розрізняється від звичайного харчування в інші сезони, тому дуже важливо у цей період року звертати особливу увагу на поповнення необхідних для організму вітамінів, мінеральних речовин та мікроелементів.