Продукція

Якість на найвищому рівні!

Практично кожна людина для запобігання захворювань в зимову пору року використовує хоча б одну дієтичну добавку. Але як ми можемо бути впевнені в тому, що продукт дійсно надійний і має відмінну якість.
Ми поспілкувались з доктором Чаба Конья, медичним директором ЗАТ «Береш Фарма».
Останнім часом на фармацевтичному ринку з'явилося багато товарів з неперевірених джерел, що приводить до появи на ринку продуктів, зроблених з інгредієнтів сумнівної якості. Аптеки та магазини переповнені продукцією, яка рекомендована для збереження і зміцнення здоров'я, що часто ускладнює вибір необхідного продукту як для споживачів, так і для експертів.
Продукти, які призначені для захисту здоров'я, включають в себе як лікарські засоби, так і дієтичні добавки. Дуже важливо знати, що в той час, коли ліки можуть з'явитися у продажу тільки пройшовши дуже строгу офіційну процедуру реєстрації, харчові добавки можуть з'явитися на ринку після звичайного повідомлення, поданого до відповідних органів влади та заповнення технічної специфікації (прим. Процедура для Угорщини), а це може призвести до зловживання довірою споживачів.

- Чи означає це, що якість дієтичних добавок, які є у продажу, не перевіряється?

Не автоматично, тільки якщо виникла проблема; а саме, якщо надходили скарги від споживачів або виникали підозри, що продукт може нашкодити здоров'ю споживачів. Відповідальність за якість лежить виключно на виробнику. Я повинен додати, що все це відбувається в тій сфері, де на карту поставлена дуже велика ціна, а саме - наше здоров'я.

- Як вибрати якісний продукт? Як можуть споживачі довіряти тому чи іншому продукту?

Моя рекомендація - обирати відомих і надійних виробників, а також продукти, які продаються не один десяток років. Виробники, які давно присутні і відомі на ринку охорони здоров'я і відомі серед споживачів, як правило, орієнтовані на підтримку на високому рівні якості продукції, а також прагнуть до того, щоб процеси розробки, закупівель і виробництва відбувалися в безпечних та постійно контрольованих умовах.

- Це про продукцію компанії «Береш Фарма»?

Ми в компанії Береш вважаємо, що для того, щоб виробляти продукцію високої якості, необхідно мати власні лабораторії. Вони повинні бути з найсучаснішим технологічним обладнанням, яке постійно вдосконалюється, а, щоб відповідати чинним вимогам, потрібні також і висококваліфіковані фахівці. Наші експерти з відділу забезпечення якості використовують випробувальні пристрої, які неспеціалістам можуть здаватись космічною технікою. Для точних і надійних вимірювань необхідне спеціальне обладнання, яке створено за передовими технологіями.

- Що Ви можете гарантувати, проводячи таке тестування?
 
Ми проводимо дуже багато виробничих тестувань і експертиз, але, найголовніше для споживачів - ці експертизи гарантують, що наші продукти містять всі активні інгредієнти, котрі вказані на упаковці у відповідних кількостях та відповідної якості з урахуванням дати закінчення терміну придатності. Це говорить про те, що ми забезпечуємо максимально можливу безпеку для наших продуктів.

Якість Береш - це більше, ніж її дотримання, вона спрямована на досконалість.

Ми - перфекціоністи, і наша мета - створювати ідеальний продукт!


 
У своєму опитуванні, проведеному в 2018 році, швейцарська компанія ICERTIAS попросила респондентів вказати виробника дієтичних добавок, який забезпечує найвищий рівень якості на угорському ринку.
Нагороду QUDAL - QUALD MEDAL 2018/2019 (визначна якість, що базується на голосах клієнтів) було вручено ЗАТ «Береш Фарма».